16:21 07.05.2020

Зеленський обговорив із представниками найбільших операторів зв'язку прискорення покриття України якісним інтернетом

2 хв читати
Зеленський обговорив із представниками найбільших операторів зв'язку прискорення покриття України якісним інтернетом

Президент України Володимир Зеленський обговорив із представниками найбільших операторів зв'язку прискорення покриття якісним інтернетом і зв'язком усіх точок України.

Як повідомляє в четвер прес-служба глави держави, зокрема, йшлося про забезпечення зв'язком маленьких містечок, пасажирських поїздів "Укрзалізниці" і доріг, які будують у рамках програми "Велике будівництво".

"Зараз в Україні 5800 маленьких містечок, де немає зв'язку. Я сам бачу це, коли їжджу в ці містечка. І не секрет, що на деяких дорогах люди по півгодини не мають жодного зв'язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше", - сказав на зустрічі Зеленський.

Президент нагадав, що в липні 2019 року він підписав указ "Про деякі заходи щодо покращення доступу до мобільного інтернету". Для його реалізації восени 2019 року мобільні оператори підписали в Маріуполі меморандум з урядом, мета якого – забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв'язку четвертого та п'ятого поколінь, надання широкосмугового доступу до мобільного інтернету. Зеленський наголосив, що хотів би швидше побачити виконання цього указу в повному обсязі. "Дуже тішить статистика за квітень - уперше мобільний широкосмуговий доступ до інтернету з'явився у 870 населених пунктах, в яких проживає 390 тис. осіб, а додатковий оператор з'явився ще в 550 пунктах. Це можливо! Давайте рухатися швидкими темпами й надалі", - зазначив глава держави.

На зустрічі обговорили необхідні законодавчі ініціативи для пришвидшення покриття мобільним зв'язком, потребу співпраці з місцевою владою, а також можливість розробки державно-приватних проектів у цьому напрямі.

"Життя змінилося, воно більше перейшло в онлайн: ми багато чого - і ліки, і продукти харчування - замовляємо по інтернету. Тому я хотів би, щоб ми пришвидшили темпи якісного покриття нашої країни. Я розумію, що технологічно, напевно, це складно зробити, але ви бачите, що такі інфекції (коронавірус - ІФ) і такі виклики - вони не чекають на наші з вами плани. Країну треба з'єднати не лише дорожньою інфраструктурою, а й віртуальною", - підсумував Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Корупційний скандал у сфері мобільного зв'язку розгорівся в Киргизстані

За 2 міс. карантину b2b сервісами для віддаленої роботи від "Київстар" скористалися понад 2,6 тис. компаній

"Vodafone Україна" у І кв.-2020 збільшив дохід на 28%

Перша мережа 5G з'явилася в Швеції

Телеканал "Рада" розпочинає мовлення на територіях із особливим режимом мовлення - у Донецькій, Луганській областях та в частині Криму

Зеленський оцінює витрати телеканалів на лобізм і політичний вплив у $1-1,1 млрд на рік

Євросоюз не підлаштовуватиметься під Facebook у питаннях регулювання

НКРЗІ знизила ставку інтерконекту на 33,3% із 2021 року, очікує здешевлення операторами вартості дзвінків на інші мережі

ВР направила на повторне перше читання законопроект "Про медіа"

ВР внесла зміни до закону про систему іномовлення, зобов'язавши МПІУ погоджувати програмну політику з уповноваженим органом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА