Інтерфакс-Україна
13:48 14.05.2020

ВР збільшила відповідальність за пошкодження телекомунікаційних мереж

1 хв читати
ВР збільшила відповідальність за пошкодження телекомунікаційних мереж

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №2654 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж)" від 20 грудня 2019 року.

Ухвалення документа підтримали 288 народних депутатів на засіданні в середу.

Як зазначається на сторінці Міністерства цифрової трансформації у Facebook, згідно з новим законом, якщо дії зловмисників призвели до припинення телекомуслуг, то за перше порушення передбачається штраф від 17 тис. грн до 51 тис. грн, громадські роботи на термін до 120 годин або обмеження волі терміном від одного до трьох років.

За повторне порушення або за попередньою змовою групою осіб, або загальнонебезпечним способом - штраф від 51 тис. грн до 170 тис. грн або позбавлення волі на термін від трьох до п'яти років.

Якщо порушення завдали майнової шкоди в значних розмірах (понад 17 тис. грн) або спричинили тяжкі наслідки (припинення надання телекомуслуг на критично важливі об'єкти інфраструктури) - штраф від 255 тис. грн до 425 тис. грн або позбавлення волі на термін від шести до восьми років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Опитування про цифрові послуги проходить у "Києві Цифровому"

ШІ-стартап Маска xAI продає акції на $300 млн і має намір залучити ще $5 млрд

"Нова пошта" пояснила, що зміниться для посилок з післясплатою через посилення контролю держави за діяльністю підприємців

Apple оскаржить припис ЄК забезпечити сумісність iOS із продуктами конкурентів

Зеленський підписав закон для приєднання України до європейського роумінгового простору

"Київстар" планує завдяки інвестиціям в $1 млрд довести частку нетелеком доходів до 50% за 5 років

Наглядову раду "Укрпошти" залишив голова КМВА Тимур Ткаченко

"Нова пошта" після нічної атаки ворога встановить в Ізмаїлі мобільне відділення

Угода з Tелеграм на $300 млн щодо xAI ще не підписана, підтвердили Маск і Дуров

"Vodafone Україна" запустив AI-платформу для аналізу навантаження на мережу з метою економії е/е

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА