12:39 19.05.2020

ВР внесла зміни до закону про систему іномовлення, зобов'язавши МПІУ погоджувати програмну політику з уповноваженим органом

2 хв читати
ВР внесла зміни до закону про систему іномовлення, зобов'язавши МПІУ погоджувати програмну політику з уповноваженим органом

Верховна Рада законодавчо закріпила погодження програмної політики державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (МПІУ) з уповноваженим органом.

За відповідний законопроект "Про внесення змін до закону "Про систему іномовлення України" (щодо програмної політики та території розповсюдження)" №2521 у другому читанні та в цілому на засіданні парламенту у вівторок проголосував 231 народний депутат.

Законопроект вносить зміни до ст. 7 закону "Про систему іномовлення України", згідно з якими МПІУ має погоджувати програмну політику з уповноваженим органом.

Як зазначено в законопроекті, програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами залежно від доцільності та необхідності використання тієї чи іншої мови. МПІУ здійснює свою діяльність шляхом створення та поширення інформаційного продукту каналами супутникового, ефірного наземного аналогового і цифрового мовлення, мовлення в кабельних мережах, у мережі інтернет.

Згідно із законопроектом, ефірне наземне аналогове та цифрове мовлення і мовлення в кабельних мережах здійснюються виключно за межами України, крім випадків мовлення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та Севастополя, мовлення в районах України, що межують із тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також мовлення в прикордонних районах України, що межують із територією держави-агресора чи територіями інших держав, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного та/або цифрового мовлення.

Як зазначено в пояснювальній записці, мета ухвалення законопроекту - "усунення чинників, які негативно впливають на розвиток та системи іномовлення України".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

“Ви маєте розраховувати на себе” – замміністерка економіки мотивувала школярок на STEM is FEM

"Vodafone Україна" викупив євробонди ще на $13 млн

"Велика трійка" мобільних операторів запустила послугу "SMS-паркування" на муніципальних майданчиках у Харкові

Ракета SpaceX стартувала на орбіту з новою партією з 60 інтернет-супутників Starlink

Держспецзв'язку співпрацюватиме з "Хуавей Україна" в питаннях кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій

"Київстар" запустив послугу оплати товарів на Liki24.com мобільними грошима

"Vodafone Україна" розпочинає пілотний проект забезпечення автоматизації збору та обліку даних із використання газу

Apple представила чотири нових iPhone 12 із підтримкою 5G

Кількість кіберінцидентів із 7 до 13 жовтня зросла на 11% - CERT-UA

Україна розраховує на підтримку Польщі в переході на систему обміну цифровими дозволами, готова розпочати пілоти найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА