11:41 03.06.2020

"Суспільне" повідомляє про розблокування своїх рахунків

2 хв читати
"Суспільне" повідомляє про розблокування своїх рахунків

Суспільний мовник "Суспільне" повідомляє про розблокування своїх комерційних рахунків, на які 18 лютого 2020 року наклало арешт Міністерство юстиції України для примусового стягнення з НСТУ на користь АТ "Євроньюз" боргу розміром EUR10, 5 млн.

"У вівторок, 2 червня, відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України знімає арешт із рахунків Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ). Тож НСТУ розпочинає погашення боргу з власного бюджету, щоб унеможливити подальше блокування рахунків компанії, і планує завершити виплати "Євроньюз" до кінця місяця", - повідомляється на сайті мовця.

Як пояснює "Суспільне", АТ "Євроньюз" 1 червня звернулося до держвиконавця з проханням повернути виконавчий документ, який зобов'язував примусово стягнути кошти НОТУ, для надання можливості НСТУ самостійно сплатити борг, а не через блокування рахунків і примусове стягнення виконавчою службою. Відповідно, після повернення виконавчого документа "Євроньюзу" арешт із рахунків НСТУ знімається.

У повідомленні також зазначається, що "Суспільне" отримало зазначений борг у спадок як правонаступник усіх прав і обов'язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність у 2017 році.

"Ще 2015 року Рахункова палата у своєму рішенні зазначала про потребу погашення Кабінетом Міністрів України фінансових зобов’язань НСКУ перед АТ "Євроньюз" задля уникнення банкрутства майбутнього новоствореного НСТУ. Проте відповідної реакції уряду на це рішення не було", - підсумували в "Суспільному".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада НСТУ припиняє повноваження члена правління суспільного мовника Никоненка

"Велика трійка" мобільних операторів запустила 4G іще на восьми станціях київського метро

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в 10 разів підвищити граничні норми випромінювання радіообладнання для розвитку 4G

У Латвії заборонили телеканал Russia Today

"Vodafone Україна" повністю відновив роботу базових станцій у постраждалих від повені районах

"Київстар" надав безкоштовний зв'язок абонентам у постраждалих від повені регіонах України

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 344 населених пункти України

Кабмін звільнив голову Держспецзв'язку і призначив в. о. начальника головного управління урядового зв'язку відомства

Mobile ID очолила топ-3 послуг "Vodafone Україна" для МСБ, далі "Навігатор" і BigData

"Київстар" запустив мобільний застосунок для електронного документообігу з Mobile ID

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА