11:41 03.06.2020

"Суспільне" повідомляє про розблокування своїх рахунків

2 хв читати
"Суспільне" повідомляє про розблокування своїх рахунків

Суспільний мовник "Суспільне" повідомляє про розблокування своїх комерційних рахунків, на які 18 лютого 2020 року наклало арешт Міністерство юстиції України для примусового стягнення з НСТУ на користь АТ "Євроньюз" боргу розміром EUR10, 5 млн.

"У вівторок, 2 червня, відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України знімає арешт із рахунків Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ). Тож НСТУ розпочинає погашення боргу з власного бюджету, щоб унеможливити подальше блокування рахунків компанії, і планує завершити виплати "Євроньюз" до кінця місяця", - повідомляється на сайті мовця.

Як пояснює "Суспільне", АТ "Євроньюз" 1 червня звернулося до держвиконавця з проханням повернути виконавчий документ, який зобов'язував примусово стягнути кошти НОТУ, для надання можливості НСТУ самостійно сплатити борг, а не через блокування рахунків і примусове стягнення виконавчою службою. Відповідно, після повернення виконавчого документа "Євроньюзу" арешт із рахунків НСТУ знімається.

У повідомленні також зазначається, що "Суспільне" отримало зазначений борг у спадок як правонаступник усіх прав і обов'язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність у 2017 році.

"Ще 2015 року Рахункова палата у своєму рішенні зазначала про потребу погашення Кабінетом Міністрів України фінансових зобов’язань НСКУ перед АТ "Євроньюз" задля уникнення банкрутства майбутнього новоствореного НСТУ. Проте відповідної реакції уряду на це рішення не було", - підсумували в "Суспільному".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Vodafone Україна" викупив євробонди ще на $13 млн

"Велика трійка" мобільних операторів запустила послугу "SMS-паркування" на муніципальних майданчиках у Харкові

Ракета SpaceX стартувала на орбіту з новою партією з 60 інтернет-супутників Starlink

Держспецзв'язку співпрацюватиме з "Хуавей Україна" в питаннях кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій

"Київстар" запустив послугу оплати товарів на Liki24.com мобільними грошима

"Vodafone Україна" розпочинає пілотний проект забезпечення автоматизації збору та обліку даних із використання газу

Apple представила чотири нових iPhone 12 із підтримкою 5G

Кількість кіберінцидентів із 7 до 13 жовтня зросла на 11% - CERT-UA

Україна розраховує на підтримку Польщі в переході на систему обміну цифровими дозволами, готова розпочати пілоти найближчим часом

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G LTE 900 МГц у Миколаївській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА