16:09 04.06.2020

"Vodafone Україна" за період карантину відправив 30 млн SMS з інформацією про COVID-19

2 хв читати
"Vodafone Україна" за період карантину відправив 30 млн SMS з інформацією про COVID-19

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" за два місяці карантину за допомогою націлених розсилок відправив більше ніж 30 млн SMS із важливою інформацією про COVID-19.

Згідно з повідомленням оператора, залежно від мети інформаційної кампанії він відправляв SMS і по всій базі, і робив таргетинг розсилки з урахуванням різних критеріїв: географії, користування певними послугами.

Інформування користувачів було розпочато відразу після впровадження в Україні карантинних заходів і тривало, коли виникала потреба.

За перші два місяці після впровадження обмежень оператор відправив абонентам більш як 30 млн SMS-повідомлень.

Як зазначають у компанії, через два дні після оголошення карантину (12 березня) 100% абонентської бази отримали SMS з інформацією про вірус і рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України (всі тексти відправляли українською мовою). Також усім абонентам було відправлено перелік каналів МОЗ з інформацією про вірус.

Клієнтів, які перебувають за межами України, оператор попередив про закриття кордонів і надав інформацію про те, куди слід звертатися для повернення додому. Українцям, які не змогли повернутися й опинилися в скрутному становищі через закриття кордонів, відправляли повідомлення з контактами Міністерства закордонних справ, а особам, які поверталися, - список необхідних заходів профілактики.

У період великодніх свят "Vodafone Україна" відправив 8 млн націлених повідомлень по областям із рекомендацією відзначати Великдень вдома, щоб запобігти зростанню захворюваності. У повідомленнях було зазначено кількість захворілих у кожному регіоні, згідно з інформацією МОЗ.

Як повідомлялося, "Vodafone Україна" спільно з акціонером - групою компаній NEQSOL Holding - виділила 33 млн гривень для допомоги й підтримки лікарень і лікарів. Також компанія запустила і продовжує впроваджувати ініціативи, здатні підтримати Україну та українців під час карантину. Попередньо внесок компанії як соціальної підтримки оцінюється в суму майже близько 30 млн грн. Отже, загальна сума допомоги на 22 травня становила 63 млн грн. Окрім того, з метою підтримати місцеві бюджети керівництво "Vodafone Україна" ухвалило рішення відмовитися від податкових пільг, передбачених законом №3220.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада НСТУ припиняє повноваження члена правління суспільного мовника Никоненка

"Велика трійка" мобільних операторів запустила 4G іще на восьми станціях київського метро

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в 10 разів підвищити граничні норми випромінювання радіообладнання для розвитку 4G

У Латвії заборонили телеканал Russia Today

"Vodafone Україна" повністю відновив роботу базових станцій у постраждалих від повені районах

"Київстар" надав безкоштовний зв'язок абонентам у постраждалих від повені регіонах України

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 344 населених пункти України

Кабмін звільнив голову Держспецзв'язку і призначив в. о. начальника головного управління урядового зв'язку відомства

Mobile ID очолила топ-3 послуг "Vodafone Україна" для МСБ, далі "Навігатор" і BigData

"Київстар" запустив мобільний застосунок для електронного документообігу з Mobile ID

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА