18:42 23.06.2020

Mobile ID очолила топ-3 послуг "Vodafone Україна" для МСБ, далі "Навігатор" і BigData

2 хв читати
Mobile ID очолила топ-3 послуг "Vodafone Україна" для МСБ, далі "Навігатор" і BigData

Найбільш актуальними послугами для малого та середнього бізнесу клієнти мобільного оператора компанії "Vodafone Україна" назвали послугу Mobile ID, "Навігатор" і BigData-сервіси.

Як зазначається в повідомленні компанії у вівторок, окрім класичних телеком-послуг, таких як голосовий зв'язок і передача даних, МСБ в Україні зацікавлений також у низці супутніх послуг, які надає оператор.

Топ-5 телеком-рішень для малого й середнього бізнесу очолила послуга Mobile ID, на другому місці - "Навігатор", на третьому - BigData. Також до п'ятірки найбільш актуальних послуг увійшли операторські бізнес-розсилки й надання доступу до Office 365.

У проведенні дослідження найактуальніших рішень для МСБ узяли участь 43 тис. компаній-клієнтів "Vodafone Україна".

"Дослідження проводилося під час першої фази карантину, й це відображено у відповідях наших клієнтів. Бізнес активно шукав і наразі продовжує використовувати рішення для організації віддаленої роботи й налагодження електронного документообігу. Тому недивно, що технологія Mobile ID є лідером за зацікавленістю з боку наших клієнтів", - зазначив начальник департаменту цифрових рішень і платформ "Vodafone Україна" Микола Тракнов, на якого посилається прес-служба.

Він також зазначив, що сплеск кібершахрайства під час карантину призвів до того, що люди почали більше уваги приділяти питанням безпеки своїх даних і обирати рішення, які гарантують їх захист і збереження.

"Vodafone Україна" за підсумками 2019 року збільшив чистий прибуток на 45% порівняно з 2018 роком - до 2,54 млрд грн, дохід зріс на 25% - до 15,98 млрд грн, показник OIBDA (операційний дохід до вирахування амортизації основних засобів і нематеріальних активів) - на 21% у річному обчисленні й сягнув 8,3 млрд грн.

У 2019 році NEQSOL Holding через OOO Telco Solutions and Investments, підконтрольну Bakcell, підписало угоду з ПАТ "МТС" про купівлю її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Операцію з купівлі "Vodafone Україна" було закрито наприкінці грудня 2019 року із залученням фінансування J.P. Morgan і RBI, ціна сягнула $734 млн, включно з відкладеним платежем на суму близько $84 млн.

 
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада НСТУ припиняє повноваження члена правління суспільного мовника Никоненка

"Велика трійка" мобільних операторів запустила 4G іще на восьми станціях київського метро

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров'я в 10 разів підвищити граничні норми випромінювання радіообладнання для розвитку 4G

У Латвії заборонили телеканал Russia Today

"Київстар" надав безкоштовний зв'язок абонентам у постраждалих від повені регіонах України

"Київстар" підключив до 4G-мережі ще 344 населених пункти України

Кабмін звільнив голову Держспецзв'язку і призначив в. о. начальника головного управління урядового зв'язку відомства

"Київстар" запустив мобільний застосунок для електронного документообігу з Mobile ID

Домініка Стояноска: Українські жінки цікавляться інженерією втричі рідше за чоловіків

Вилучення РЧР за неконкурентне накопичення не передбачено європейськими нормами - "Київстар" про законопроект про електронні комунікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА