19:27 17.07.2020

"Київстар" планує до кінця 2020 року розшити роздрібну мережу до 544 торговельних точок

2 хв читати
"Київстар" планує до кінця 2020 року розшити роздрібну мережу до 544 торговельних точок

Мобільний оператор компанія "Київстар" відкрила 500-й магазин в Іллінцях (Вінницькій обл.).

Як повідомила прес-служба оператора в п'ятницю, цього року роздрібну мережу "Київстар" планується розвивати саме в малих населених пунктах і віддалених житлових районах великих міст. Така стратегія продиктована рішенням бути ближче до клієнтів і зробити сервіс доступнішим.

У планах компанії - до кінця 2020 року розширити мережу до 544 торговельних точок.

"Ми відновили роботу всіх 500 магазинів. Кількість покупців і кількість сервісних операцій тільки зростають. У березні й квітні до магазинів "Київстару", які працювали в особливому режимі, звернулися майже 645 тис. абонентів, тоді як у травні й червні цей показник уже перевищив 700 тис. відвідувачів", - наводить слова керівника дирекції роздрібного продажу "Київстар" Ольги Смисленової прес-служба.

Як наголошується, щорічно до магазинів "Київстар" звертаються майже 14 млн абонентів, більшості з яких потрібна консультація або сервісна послуга. Так, у 2019 році послугу із заміни Sim на Usim надали приблизно 2,5 млн разів.

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2018 року користувалися близько 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА