13:15 30.07.2020

На підключення закладів соціальної інфраструктури до інтернету потрібно 5,5 млрд грн- Мінцифри

1 хв читати
На підключення закладів соціальної інфраструктури до інтернету потрібно 5,5 млрд грн- Мінцифри

Державі необхідно найближчим часом виділити майже 5,5 млрд грн на підключення закладів соціальної інфраструктури до мережі інтернет, свідчать результати дослідження Міністерства цифрової трансформації України, оприлюднені під час його презентації в Києві в четвер.

На думку Мінцифри, за допомогою підключення закладів соціальної інфраструктури до інтернету в населених пунктах, де досі немає жодного працюючого провайдера, який надає широкосмуговий доступ до мережі, з'явиться можливість підключатися.

"Виходячи з кількості таких об'єктів, кількості населених пунктів і середньої вартості підключення, було визначено суму - майже 5,5 млрд грн. Зокрема, 3,3 млрд грн потрібно виділити на підключення самого каналу до об'єкту й більше ніж 2,1 млрд грн необхідно на побудову локальних Wi-Fi мереж і надання можливості відвідувачам і співробітникам використовувати інтернет", - зазначив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури України Олександр Шелест.

Він також зазначив, що Мінцифри вже готує запит до Міністерства фінансів на наступний рік для початку здійснення програми підключення соціальних об'єктів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА