13:19 06.08.2020

lifecell приєднався до шерингу мереж із "Київстаром" і "Vodafone Україна" заради розвитку 4G у селах і на дорогах

2 хв читати
lifecell приєднався до шерингу мереж із "Київстаром" і "Vodafone Україна" заради розвитку 4G у селах і на дорогах

 Мобільний оператор lifecell підписав меморандум про спільне використання телекомунікаційної інфраструктури з операторами "Київстар" і "Vodafone Україна" для прискорення розгортання мереж 4G у селах і на дорогах, а також запропонував спільно використовувати мережу в усіх населених пунктах, де це необхідно, повідомила прес-служба компанії в четвер.

"Ми пропонуємо мобільним операторам розширити дію вже підписаного меморандуму й застосовувати в усіх населених пунктах, де є необхідність у розвитку або поліпшенні якості мобільного зв'язку, а не лише в тих, де живе менше ніж 2 тис. осіб, як зазначено зараз у цьому документі (...) Розширена співпраця операторів у населених пунктах, що потребують поліпшення зв'язку (без прив'язки до кількості жителів), дасть можливість отримати доступ до послуг 4G усім без винятку громадянам України, які мешкають у селах до 2 тис. жителів і в невеликих містечках із населенням 3-4 тис. осіб", - цитує прес-служба СЕО lifecell Ісмета Язиджи.

Компанія зазначає, що операторам така співпраця дасть змогу швидше розгортати 4G-покриття на всій території України й забезпечити виконання указу президента України, згідно з яким вони мають упродовж кількох найближчих років забезпечити 4G-зв'язком населені пункти з кількістю жителів від 2 тис. осіб і основні автодороги.

Як повідомлялося, "Київстар" і "Vodafone Україна" домовилися про шеринг мереж заради розвитку 4G у селах і на дорогах на початку липня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА