12:48 12.08.2020

"Київстар" модернізував "комерційний дата-центр"

1 хв читати
"Київстар" модернізував "комерційний дата-центр"

Мобільний оператор "Київстар" збільшив потужності дата-центру більше ніж удвічі, посилив його систему безпеки та забезпечив цілодобову технічну підтримку, повідомила прес-служба компанії.

"Попит на розміщення серверного обладнання на стороні оператора і на хмарні рішення в українських компаній зростає, оскільки бізнес добре розуміє, що сервісні IT-завдання швидше і дешевше віддати на реалізацію постачальнику конвергентних послуг, а самому зосередитися на розвитку бізнесу та стратегічних завданнях. Для користувачів послугами дата-центрів, особливо для банків і фінансових організацій питання кібербезпеки критично важливі. Тому для нас модернізація дата-центру – це виправдана інвестиція і закономірний процес еволюції та розвитку послуг для бізнесу", - цитує прес-служба директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку "Київстар" Костянтина Вечора.

Компанія зазначає, що в побудові системи безпеки дата-центру враховано вимоги щодо забезпечення рівня надійності Tier-III. Крім того, є автоматична пожежна сигналізація і система пожежогасіння, цілодобова охорона й система відеоспостереження, доступ до устаткування під спостереженням охоронного персоналу.

За даними "Київстару", Послугами комерційного дата-центру користуються компанії малого, середнього і великого бізнесу з таких галузей, як фінанси та банківський сектор, логістика, промисловість, сільське господарство, фармацевтичні та IT компанії, охорона здоров'я, рітейл, енергетика.

Серед замовників послуг - зокрема компанії, кількість співробітників яких не перевищує 50 осіб. Важливим фактором є наявність у замовника своєї IT-інфраструктури та IT-фахівців.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна" запустив IoT-послугу "Розумний облік водопостачання"

"Vodafone Україна" запустив 4G LTE 900 МГц в Івано-Франківську

"Vodafone Україна" за відкриття операторських даних за умови чіткого визначення параметрів інформації, що підлягає оприлюдненню

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G 900 Мгц у Київській області

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом "Прямого" до Нацради з телерадіомовлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА