13:06 12.08.2020

Загальний дохід SAP збільшівся у другому півріччі 2020

1 хв читати

Дохід від хмарних сервісів німецької SAP SE, найбільшого світового виробника програмного забезпечення для управління підприємствами, зріс на 21% до 2,04 млрд євро, повідомила компанія у прес-релізі у середу. Натомість дохід від ліцензій на програмне забезпечення знизився на 18% до 0,77 млрд євро, але спостерігається послідовне покращення порівняно з першим кварталом. Дохід від хмарних продуктів і програмного забезпечення зріс на 4% до 5,71 млрд євро. Загальний дохід збільшився на 2% до 6,74 млрд євро.

Частка передбачуваних доходів у другому кварталі збільшилася на п’ять відсоткових пунктів до 73%. Операційний прибуток зріс на 55% до 1,28 млрд євро, а операційна маржа збільшилася на 6,6 відсоткових пунктів до 19,0%.

За перші шість місяців поточного року дохід збільшився на 23% та становить 4,06 млрд євро. Дохід від хмарних рішень та програмного забезпечення зріс на 5% до 11,11 млрд євро. Дохід від ліцензій на програмне забезпечення зменшився на 23% до 1,22 млрд євро. Загальний дохід зріс на 4% та становить 13,27 млрд євро.

У першому півріччі операційний прибуток збільшився на 5% та становить 3,45 млрд євро.  Операційна маржа зросла на 0,3 відсоткові пункти до 26%.

Спостерігався високий попит на рішення для цифрових ланцюжків поставок, e-commerce, хмарну платформу та рішення Qualtrics.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дія Сіті збереже конкурентну здатність українських компаній - Тарас Кицмей

У перші дні дії нових вимог мовного закону телеіндустрія виявилася непослідовною в питанні захисту мови - Нацрада з телерадіомовлення

На Івано-Франківщині ліквідовано потужну ботоферму із замовниками з РФ

"1+1 media" вирішила транслювати фільми та серіали мовою оригіналу, на українську переходитиме поступово

Vodafone у I фінкварталі збільшив виручку на 5,6%, підтвердив прогноз прибутку на рік

База клієнтів послуги IoT Monitor для пакетного управління IoT-підключеннями зростає на 17% щомісяця - "Vodafone Україна"

Журналісти України та Азербайджану підписали меморандум про створення міжнародної медіаплатформи

Причиною трансляції серіалу на телеканалі ICTV без українського перекладу став технічний збій

Київщина першою в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму

Глобальний дефіцит чипів наздогнав виробників смартфонів - WSJ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА