13:06 12.08.2020

Загальний дохід SAP збільшівся у другому півріччі 2020

1 хв читати

Дохід від хмарних сервісів німецької SAP SE, найбільшого світового виробника програмного забезпечення для управління підприємствами, зріс на 21% до 2,04 млрд євро, повідомила компанія у прес-релізі у середу. Натомість дохід від ліцензій на програмне забезпечення знизився на 18% до 0,77 млрд євро, але спостерігається послідовне покращення порівняно з першим кварталом. Дохід від хмарних продуктів і програмного забезпечення зріс на 4% до 5,71 млрд євро. Загальний дохід збільшився на 2% до 6,74 млрд євро.

Частка передбачуваних доходів у другому кварталі збільшилася на п’ять відсоткових пунктів до 73%. Операційний прибуток зріс на 55% до 1,28 млрд євро, а операційна маржа збільшилася на 6,6 відсоткових пунктів до 19,0%.

За перші шість місяців поточного року дохід збільшився на 23% та становить 4,06 млрд євро. Дохід від хмарних рішень та програмного забезпечення зріс на 5% до 11,11 млрд євро. Дохід від ліцензій на програмне забезпечення зменшився на 23% до 1,22 млрд євро. Загальний дохід зріс на 4% та становить 13,27 млрд євро.

У першому півріччі операційний прибуток збільшився на 5% та становить 3,45 млрд євро.  Операційна маржа зросла на 0,3 відсоткові пункти до 26%.

Спостерігався високий попит на рішення для цифрових ланцюжків поставок, e-commerce, хмарну платформу та рішення Qualtrics.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість українців, які зіткнулися із шахрайством під час онлайн-шопінгу, збільшилася з 22% до 45% з 2020 року – дослідження OLX

Instagram упроваджує нові функції підвищення безпеки юних користувачів

"Медіа Група Україна" вважає своєю місією залишатися майданчиком, який об'єднає навіть колишніх опонентів для захисту незалежної, демократичної України - заява

Московський суд визнав законним внесення телеканалу "Дождь" до Реєстру ЗМІ-іноагентів

Кількість користувачів мережі "Київстар" зі смартфонами зросла на 8% - компанія

"Нова пошта" почала доставляти товари з онлайн-магазинів Італії

"Укрпошта" побудує на території "Екополісу ХТЗ" у Харкові сортувальний хаб

SpaceX вивела на орбіту нову партію інтернет-супутників Starlink, довела угруповання до 1890 космічних апаратів

Apple попередила постачальників про послаблення попиту на iPhone напередодні свят

"Нова пошта" з 2022 року оновить тарифи на доставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА