12:08 03.09.2020

"Vodafone Україна" запускає курс із машинного навчання й інтелектуального аналізу даних Big Data Lab

1 хв читати
"Vodafone Україна" запускає курс із машинного навчання й інтелектуального аналізу даних Big Data Lab

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" залучила професора, доктора технічних наук, завідувача кафедри прикладної математики НТУУ КПІ Олега Чертова до розробки курсу з машинного навчання й інтелектуального аналізу даних для школи Vodafone Big Data Lab.

Як наголошується в повідомленні оператора, Чертов також виступав ініціатором першої освітньої програми з Data Science у вишах України, є архітектором найбільшої OLAP-системи в Україні, яка і донині працює в Державній службі статистики України.

Чертов також консультує Світовий банк і Фонд народонаселення ООН, є координатором проектів Horizon 2020 року, NATO Science for Peace and Security, Volkswagen Foundation.

Програма курсу "Машинне навчання та інтелектуальний аналіз даних" передбачає вивчення предмета протягом 33 аудиторних онлайн-годин. Курс містить 16 лекційно-семінарських занять, п'ять практичних занять й екзаменаційну контрольну роботу.

Мета курсу - ознайомити слухачів із теоретичними основами та методами машинного навчання та інтелектуального аналізу даних, сформувати у них здатність самостійно обирати й застосовувати відповідні математичні моделі та методи для вирішення типових практичних завдань із пошуку неявних закономірностей.

Як зазначають у "Vodafone Україна", школа Vodafone Big Data Lab залучила до розробки програми навчання провідних фахівців вищих навчальних закладів України та світу, які провели роботу з адаптації матеріалів відповідно до міжнародних стандартів науки про великі дані.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

"Київстар" включив 4G на частоті 900 МГц у 75 населених пунктах Київщини

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G 900 Мгц у Київській області

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом "Прямого" до Нацради з телерадіомовлення

Місцева влада і КП перешкоджають розміщенню базових станцій мобільного зв'язку через радіофобію - Мінцифри

МГУ вважає конкурс АРМА на управління УМХ непрозорим, звернеться до суду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА