13:15 04.09.2020

"Vodafone Україна" запустив 4G-мережу в смузі частот 900 Мгц у Вінницькій області

2 хв читати
"Vodafone Україна" запустив 4G-мережу в смузі частот 900 Мгц у Вінницькій області

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" запустила LTE- зв'язок (4G) у діапазоні 900 Мгц у Вінницькій області.

Як зазначається в повідомленні оператора у п'ятницю, завдяки цьому компанія забезпечила швидкісним інтернетом іще 126 невеликих населених пунктів, у яких живуть майже 124 тис. людей.

За даними оператора, раніше в населених пунктах, де тепер побудовано мережу LTE 900 Мгц, призначена для користувача швидкість у ЕDGE була менша за 0,5 Мбіт/с. Після запуску LTE 900 Мгц швидкість зросла до 48 Мбіт/с, що відкриває нові можливості для онлайн-освіти, медицини та дозвілля, що особливо важливо в умовах карантину, а також стимулює розвиток підприємництва й економіки загалом.

4G-мережа "Vodafone Україна" в діапазоні 900 Мгц уже працює більше ніж у 1500 населених пунктах і охоплює понад мільйон осіб, котрі живуть у Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій областях.

До кінця 2020 року "Vodafone Україна" планує запустити мережу LTE 900 в усіх областях України: по черзі від заходу на схід.

Vodafone також виконує роботи з розширення ємності мережі в місцях з інтенсивним інтернет-трафіком. Загалом під час карантину Vodafone розширив ємність мережі в Закарпатській області, Одесі та Одеській області, в Дніпрі та Дніпропетровській області, Житомирській області, Херсонській, Харківській, Чернівецькій областях, Полтавській, Волинській областях, в місті Умані Черкаської області, в Києві, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Запоріжжі та Кропивницькому. Загалом модернізація охопила понад 10 тис. секторів базових станцій на 4 тис. майданчиків.

Як повідомлялося, згідно з ліцензійними умовами, до середини 2022 року мобільні оператори мають забезпечити покриття мобільного швидкісного інтернету в населених пунктах з населенням понад 2000 осіб з охопленням 90% населення України. А покриття доріг міжнародного і національного значення - до середини 2024 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом "Прямого" до Нацради з телерадіомовлення

МГУ вважає конкурс АРМА на управління УМХ непрозорим, звернеться до суду

"1+1 media" очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів і схвалення АМКУ

Менеджмент УМХ просить Коломойського забути про медіахолдинг - відкритий лист

Депутати пропонують зобов'язати телеком-операторів встановлювати спецобладнання для прослуховування, розкривати дані про користувачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА