11:05 07.09.2020

Прогрестех-Україна створює навчальну інженерну програму, доступну в усіх регіонах країни

3 хв читати
Прогрестех-Україна створює навчальну інженерну програму, доступну в усіх регіонах країни

Компанія «Прогрестех-Україна» запустить восени поточного року програму інженерного розвитку «Проєктування й аналіз елементів авіаційних конструкцій». Як очікується, нова освітня інженерна програма стартує в листопаді 2020 року. Навчання буде безоплатним, а участь у програмі – доступною для слухачів у всіх регіонах країни, повідомляється на сайті компанії.

Як уточнюють на підприємстві, з огляду на обмеження через поширення в Україні коронавірусної хвороби, підготовка майбутніх інженерів здійснюватиметься переважно в дистанційному форматі. Його доповнять класичні інженерні курси Прогрестех-Україна в Харкові і Дніпрі, якщо епідемічна ситуація не завадить проведенню аудиторних занять у цих містах. У такому разі компанія сформує три академічні групи: міжрегіональну групу дистанційного навчання та дві локальні – харківську і дніпровську – для традиційної оффлайн підготовки інженерів на базі місцевих освітніх центрів Прогрестех-Україна.

Усі групи комплектуватимуться на конкурсних засадах. Нагоду опанувати основи фахової авіаційної інженерії матимуть студенти й випускники технічних і природничих спеціальностей університетів та коледжів, які успішно складуть вступні іспити з фізики, математики й технічної механіки.

Підготовка за новою програмою триватиме 8 місяців. Як дистанційні, так і класичні заняття вестимуться в будні у вечірній час та у вихідні дні. У процесі навчання відбудеться розподіл загального потоку слухачів на дві спеціалізації – аналіз міцності й конструювання.

Прогрестех-Україна успішно тестувала пілотну версію дистанційної освітньої платформи ще навесні 2020 року – відразу після введення карантинних заходів через пандемію COVID-19. Тоді, у березні-травні, компанія вимушено призупинила аудиторні заняття своїх традиційних інженерних курсів у Харкові і Дніпрі, та оперативно втілила віддалену форму підготовки слухачів. За підсумками занять Прогрестех-Україна сертифікувала 65 випускників курсів, а 44-м із них – запропонувала роботу на посаді інженера.

Технологічний ландшафт платформи онлайн навчання ґрунтується на комунікаційних рішеннях Webex, наборі вебресурсів Google, передусім Google Classroom, а також на функціоналі сервісу FreeConferenceCall. Поєднання цих інструментів, як засвідчив тестовий етап запуску платформи, дає змогу забезпечити увесь комплекс інтерактивних комунікацій, яких потребує освітній процес.

Наразі команда навчального підрозділу Прогрестех-Україна готується до старту нової програми – працює над поповненням цифрового архіву власних онлайн занять, збільшенням складу викладачів, розширенням академічного плану та його адаптацією до поєднання двох форматів інженерної підготовки.

В компанії нагадали, що, окрім нового освітнього проєкту, Прогрестех-Україна, починаючи з 2014 року, реалізує комплекс цільових інженерних програм. Серед них – спільні дуальні навчальні програми Прогрестех-Україна та КПІ ім. Ігоря Сікорського:

- київські циклічні вечірні курси з підготовки студентів і випускників українських вишів до професійної інженерної роботи;

- дуальна магістерська програма, що однією з перших в Україні здобула сертифікат європейської акредитації інженерної освіти.

Регламент обох програм приведено у відповідність до вимог протиепідемічних заходів, затверджених Міністерством охорони здоров’я для українських вишів.

Запуск освітнього напряму діяльності Прогрестех-Україна ініціював Володимир Кульчицький, засновник міжнародного холдингу Progresstechgroup, консолідуючого низку великих інжинірингових центрів в Європі та Північній Америці. Мета навчальних проектів компанії – підвищення рівня інженерної освіти, підготовка молодих фахівців до професійної інженерної роботі в Україні, збереження і розвиток національного інтелектуального кадрового потенціалу.

Прогрестех-Україна має в штаті близько 950 інженерів і є найбільшою інжиніринговою компанією у складі Progresstechgroup. Її основний партнер та замовник – корпорація Boeing. Засновник Прогрестех-Україна – компанія PT-Americas з центральним офісом у Х'юстоні (штат Техас, США).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна" запустив IoT-послугу "Розумний облік водопостачання"

"Vodafone Україна" запустив 4G LTE 900 МГц в Івано-Франківську

"Vodafone Україна" за відкриття операторських даних за умови чіткого визначення параметрів інформації, що підлягає оприлюдненню

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

"Київстар" включив 4G на частоті 900 МГц у 75 населених пунктах Київщини

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G 900 Мгц у Київській області

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА