13:39 07.09.2020

"Київстар" запустив 4G-мережу в смузі частот 900 МГц на Вінниччині

2 хв читати
"Київстар" запустив 4G-мережу в смузі частот 900 МГц на Вінниччині

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" запустила LTE-зв'язок (4G) у діапазоні 900 МГц у 102 населених пунктах Вінницької області.

Як зазначено в повідомленні оператора, завдяки будівництву 4G-мережі на частотах GSM-900 "Київстар" поліпшив зв'язок на території, де проживає 56 тис. людей. Для цього оператор встановив 25 нових базових станцій, що працюють на частотах 900 МГц. У результаті загальна кількість базових станцій "Київстар", що працюють у діапазоні 4G на території Вінницької області, збільшилася до 580 - за даними оператора, на сьогодні це найбільша мережа за технологією LTE на території області.

Серед населених пунктів, що отримали доступ до 4G, зовсім невеликі з населенням кілька сотень людей, як-от села Пилипи, Свіденці, Рудне, Красне, а також більші села, де проживає кілька тисяч людей, - Городок, Тернівка, Миронівка, Кивачівка, Чернятин, Демівка, Яруга, Удич, Кожухів та ін.

"Розвиток швидкісного мобільного інтернету відкриває жителям невеликих населених пунктів нові можливості для приватного бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг тощо", - зазначає оператор.

"Київстар" також продовжує збільшувати 4G покриття і за рахунок інших діапазонів - 1800 МГц і 2600 МГц. З початку 2020 року оператор підключив до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE майже 6 тис. населених пунктів. А за два роки розвитку нової технології зв'язку доступ до швидкісного мобільного інтернету від "Київстар" з'явився в 15 тис. населених пунктів.

У планах компанії за два роки забезпечити можливість доступу до 4G для 90% населення України.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна" запустив IoT-послугу "Розумний облік водопостачання"

"Vodafone Україна" за відкриття операторських даних за умови чіткого визначення параметрів інформації, що підлягає оприлюдненню

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом "Прямого" до Нацради з телерадіомовлення

МГУ вважає конкурс АРМА на управління УМХ непрозорим, звернеться до суду

"1+1 media" очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів і схвалення АМКУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА