19:39 10.09.2020

Менеджмент УМХ просить Коломойського забути про медіахолдинг - відкритий лист

3 хв читати
Менеджмент УМХ просить Коломойського забути про медіахолдинг - відкритий лист

Менеджмент "Українського Медіа Холдингу" (УМХ) на сайті ресурсу "Кореспондент", що входить до структури УМХ, оприлюднив відкритий лист до бізнесмена Ігоря Коломойського у відповідь на його заяву щодо конкурсу АРМА, в якому просить бізнесмена "забути про медіахолдинг".

Ідентичність листа підтвердили агентству "Інтерфакс-Україна".

"Шановний Ігорю Валерійовичу! Нам дуже приємно, що така видатна людина, як ви, настільки близько до серця взяла конкурс з пошуку керуючого активами "Українського Медіа Холдингу" (...) Своє звернення ми б почали приблизно так: "Опальний Коломойський за допомогою вічно виконуючого обов'язки голови АРМА Сигидина замість проваленого повернення "Привату" намагається незаконно загарбати медіарупор в особі "УМХ". Відмінний же початок! Але ми ще не працюємо, Ігорю Валерійовичу, у ваших структурах - тому не переповідатимемо чутки, а використовуємо факти. А вони такі: коли ви починаєте говорити про справедливість, прозорість та чесність, шукай підступ", - почали своє звернення в УМХ.

Менеджмент медіахолдингу розповів, що в планах "1 + 1 media" з управління УМХ містяться такі пункти: залучення досвідчених топ-менеджерів на керівні посади; залучення власних потужностей для виробництва якісного контенту; аналіз бізнес-процесів для виявлення і усунення неефективності; підвищення кваліфікації співробітників. Однак, зазначають в УМХ, "у більшості випадків, коли ваші (Ігоря Коломойського - ІФ) кваліфіковані топ-менеджери зі своїми виробничими потужностями усували неефективність в діючих медіапроектах, ці видання благополучно поповнювали кладовище ЗМІ".

"Мабуть, знаючи таку вашу управлінську особливість, АРМА для конкурсу спеціально прописало вимогу щодо дотримання трудових прав працівників УМХ, а також зобов'язали нового керуючого активами розвивати всі без винятку напрями діяльності. Будь то радіо, інтернет або друкований ЗМІ. Розвивати, а не закривати. відчуваєте різницю? Безумовно, до конкурсу, що проводиться АРМА, є питання. Але, скоріше, не конспірологічні, а юридичні", - йдеться в зверненні.

Так, менеджмент медіахолдингу зазначив, що Медіа група "Україна", що належить Рінату Ахметову, вважає конкурс незаконним і формальним. Однак все одно взяла в ньому участь, запропонувавши 1 гривню відрахувань до бюджету. А не 5 мільйонів, як ваша компанія".

"Ваша фраза з повідомлень ЗМІ, яку ми, на жаль, не чули, але її всі цитують - про майбутні підсумки конкурсу, які "прямо суперечать інтересам держави", - запала нам у душу. Якщо ви так дбаєте про інтереси держави і хочете допомогти Україні, є ж і інші вельми благородні варіанти вкладення коштів. Наприклад, ви могли б: погасити заборгованість перед "Укрнафтою" розміром 20 млрд грн; заплатити через "Центренерго" 4,5 млрд грн; повернути ПриватБанку $ 5,5 млрд. І, закінчуючи, хочемо перефразувати ваші ж слова, які точно чули багато, оскільки аудіо гуляє інтернетом: "Забудьте ви вже на х... про цей медіахолдинг", - підсумували в УМХ.

Як повідомлялося, в "1 + 1 media" вважають непрозорою вимогу від учасників конкурсу АРМА на управління активами УМХ отримання згоди у пов'язаних з власником холдингу осіб.

Медіа Група Україна "(МГУ, Київ) вважає повторний конкурс АРМА на управління активами УМХ такими, що проходять без дотримання процедур, передбачених законом "Про державні закупівлі".

Згідно з інформацією АРМА, в попередньому конкурсі вирішили взяти участь сім компаній: "Видавництво "Український медіа дім", "Економіка", "Ера Медіа", "Об'єднана Медіа Група", "Зручно", ТОВ "1 + 1 Інтернет" (входить до групи "1 + 1 медіа") і "Телерадіокомпанія "Шансон".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Дані - це новий кисень": STEM is FEM навчив українських дівчат орієнтуватися у світі ІТ-спеціальностей

До Верховного Суду надійшов позов від телеканалу "112 Україна", стосовно якого впроваджено санкції

Медіахолдинг "Новини" телеканалів Медведчука купив львівський телеканал NTA, колектив телеканалу проти

"Укртелеком" шукає технічну можливість блокування окремих Telegram-каналів

Нацрада з телерадіомовлення призначила дві перевірки ТК "НАШ" за розпалювання ворожнечі й поширення російської пропаганди

Е-послуги можуть подорожчати більш ніж на 20% у разі ухвалення законопроекту про "податок на Google" - юрист

Технічної можливості заблокувати окремі Telegram-канали немає - "Київстар"

Мінцифри не дасть заблокувати GitHub Gist - Федоров

Поліція та прокуратура не підтримують рішення суду Києва, за яким провайдери зобов'язані заблокувати доступ до сайту російського РБК і ще 425 ресурсів - джерело

"Київстар" збільшив покриття мережі 4G у 16 областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА