16:54 11.09.2020

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G LTE 900 МГц на Одещині

2 хв читати
"Vodafone Україна" запустив мережу 4G LTE 900 МГц на Одещині

Мобільний оператор компанія "Vodafone Україна" запустив мережу 4G LTE 900 в Одеській області, забезпечивши швидкісним інтернетом ще 90 невеликих населених пунктів, в яких проживає майже 140 тис. людей.

Як повідомила прес-служба компанії в п'ятницю, на сьогодні мережа "Vodafone Україна" 4G в діапазоні 900 МГц уже працює більш ніж в 1,6 тис. населених пунктах, охоплюючи понад 1 млн людей, що проживають у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій областях.

"Раніше в невеликих населених пунктах, де тепер побудовано мережу LTE 900 МГц, призначена для користувача швидкість в ЕDGE була менша ніж 0,5 Мбіт/с. Після запуску LTE 900 МГц швидкість зросла до 48 Мбіт/с. Це відкриває нові можливості для онлайн-освіти, медицини, дозвілля, що особливо важливо в умовах карантину, стимулює розвиток підприємництва та економіки загалом", - йдеться в повідомленні.

Оператор також зазначає, що розширення 4G-покриття спільно з регіональними держадміністраціями дало можливість розвивати проект Vodafone Village Routes, спрямований на підтримку сільського туризму та підприємницької діяльності в селах. У ці маршрути включені сільські садиби, що розвивають "зелений" туризм", невеликі агрогосподарства, ферми, пекарні, сироварні, майстерні, де займаються народними промислами. Нові онлайн-маршрути для "зеленого" туризму вже з'явилися в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській і Рівненській областях.

"Vodafone Україна" в серпні 2020 року розширив свою 4G-мережу LTE в діапазонах 1,8 тис. МГц і 900 МГц у 18 областях України. Доступ до швидкісного інтернету отримали понад 570 тис. жителів у ще 660 населених пунктах країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом "Прямого" до Нацради з телерадіомовлення

МГУ вважає конкурс АРМА на управління УМХ непрозорим, звернеться до суду

"Vodafone Україна" забезпечив 4G-покриттям 80% українців

"1+1 media" очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів і схвалення АМКУ

"Київстар" розширює 4G на о. Синевир, на схилах Говерли, в інших туристичних місцях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА