19:20 14.09.2020

"1+1 media" очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів і схвалення АМКУ

2 хв читати
"1+1 media" очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів і схвалення АМКУ

Медіагрупа "1 + 1 media", до складу якої належить ТОВ "1 + 1 Інтернет", що перемогло в конкурсі Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) з відбору керуючого активами "Українського Медіа Холдингу" (УМХ), очікує проведення оцінки активів УМХ із залученням незалежних експертів.

Як наголошується в повідомленні, поширеному "1 + 1 media" в понеділок, медіагрупа очікує завершення низки кроків, які повинні передувати підписанню договору між ТОВ "1 + 1 Інтернет" і АРМА. Зокрема це проведення оцінки активів УМХ і їх фінансового стану із залученням незалежних експертів і отримання узгодження Антимонопольного комітету України (АМКУ) на укладення такого договору.

"Не дивлячись на тиск, який відбувався протягом усього конкурсу, АРМА прийняло рішення в інтересах держави і активів УМХ, оскільки програма розвитку активів, запропонована ТОВ "1 + 1 Інтернет", передбачає найбільші надходження до державного бюджету та ефективні заходи для розвитку активів УМХ", - заявляють в "1 + 1 media".

Як повідомлялося, "1 + 1 Інтернет" перемогло в конкурсі на управління активами медіахолдингу УМХ, запропонувавши, за даними АРМА, найбільш вигідні економічні умови управління активами, зокрема найвищу суму гарантованих щомісячних перерахувань до державного бюджету розміром 5 млн грн, а також прогнозовані надходження до держбюджету сумою майже 8 млн грн щомісяця.

У конкурсі брали участь шість компаній: "Видавництво Український медіа дім", "Комунікаційний хаб "Економіка", "Об'єднана Медіа Група", ТОВ "Сьогодні мультімедіа", ТОВ "1 + 1 Інтернет" і "Видавничий дім Масаві".

У держреєстрі власником "1 + 1 Інтернет" зазначено Grintwood Investments Limited, кінцевого бенефіціара якого встановити неможливо, однак, відповідно до структури власності телерадіокомпанії "Студія 1 + 1", на її сайті співвласниками Grintwood Investments Limited виступали Ігор Коломойський і Ігор Суркіс.

Чистий фінансовий результат ТОВ "1 + 1 Інтернет" за 2018 рік склав 14,196 млн грн. Надходження від реалізації продукції, згідно з банківськими виписками за період з 1 лютого 2020 року до 31 липня 2020 року, надані АРМА ТОВ "1 + 1 Інтернет", складають близько 259 млн грн.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

GSMA пропонує Україні знизити податки та збори за мобільний зв'язок заради розвитку інтернетизації та зростання економіки

Єврокомісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви

"Хмарні" провайдери, які обслуговують велику кількість критичної інфраструктури, також можуть перейти до категорії таких об'єктів - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна" запустив IoT-послугу "Розумний облік водопостачання"

"Vodafone Україна" запустив 4G LTE 900 МГц в Івано-Франківську

"Vodafone Україна" за відкриття операторських даних за умови чіткого визначення параметрів інформації, що підлягає оприлюдненню

Playco інвестфонду Хомутинніка стала "єдинорогом"

"Київстар" включив 4G на частоті 900 МГц у 75 населених пунктах Київщини

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G 900 Мгц у Київській області

29 країн закликали Білорусь припинити блокувати інтернет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА