20:31 29.09.2020

Nokia замінить Huawei на британському ринку мереж 5G

1 хв читати
Nokia замінить Huawei на британському ринку мереж 5G

Nokia Corp. уклала угоду з найбільшим британським оператором мобільного зв'язку BT Group Plc на поставку обладнання для мереж 5G.

У рамках угоди, яка перетворить фінську телекомунікаційну компанію в найбільшого інфраструктурного партнера BT, Nokia надаватиме обладнання та послуги на базових станціях BT у всій Великій Британії, йдеться в повідомленні Nokia.

Як пише CNBC з посиланням на джерела в галузі, на частку Nokia буде припадати 63% всієї мережі BT. Фінансові умови угоди не розголошуються.

Нині Nokia підтримує мережу BT в Лондоні, англійському Мідленді і деяких сільських районах, але тепер її покриття розшириться.

Це дозволить заповнити порожнечу, що виникла на ринку після заборони на участь китайської компанії Huawei Technologies Co. в розгортанні британських мереж 5G.

У липні британський уряд оголосив, що оператори мобільного зв'язку в країні будуть змушені припинити закупівлю обладнання у Huawei до кінця року, а до 2027 року обладнання Huawei має бути повністю вилучено з обігу в мережах 5G.

Це рішення, прийняте з міркувань національної безпеки, фактично поклало кінець міцним відносинам між BT і Huawei, які були встановлені ще в 2005 році, зазначає британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі.

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА