16:23 12.10.2020

"Київстар" запустив бета-тестування відкритої платформи для взаємодії з бізнес-продуктами

2 хв читати
"Київстар" запустив бета-тестування відкритої платформи для взаємодії з бізнес-продуктами

Мобільний оператор "Київстар" запустив бета-тестування проекту "Київстар Відкритий Телеком"(Kyivstar Open Telecom, КОТ) для тестування API-продуктів на основі мокових даних (мають структуру, ідентичну реальній, однак не є дійсними).

"У "Київстарі" у нас 25,4 млн абонентів, 4 млн користувачів веб-сайтів на місяць, 514 магазинів, 300 терабайт даних на день, і ми намагаємося ставати все відкритішими з кожним днем, тому запускаємо проект "Київстар Відкритий Телеком", - заявив керівник R&D-відділу компанії Іван Пасічник.

API від КОТ дає змогу використовувати можливості "Київстару" для розробки нових продуктів, створення застосунків та автоматизації бізнес-процесів із мінімальним показником Time to First Successful API Call.

Як зазначається на сайті компанії, робота з моковими даними не тарифікується, при цьому користування API-продуктами з реальними даними та debug-сервером буде платним.

"У наступних релізах ми додамо "пісочницю", в якій ви зможете працювати з реальними даними: з обмеженням на п'ять номерів, володіння якими ви підтвердили через one time password) і на кількість запитів. Цей формат стане корисним, щоб протестувати інтеграцію з реальними даними", - повідомляється на сторінці КОТ.

Оператор наголошує, що наразі Kyivstar Open Telecom перебуває в закритій беті, тому не всі функції можуть бути доступні, водночас функціональність кабінету користувача КОТ розширюватиметься.

Як повідомлялося, 9 жовтня "Київстар" анонсував запуск Open Telecom Platform - онлайн-платформи із взаємодії з продуктовими IТ-компаніями, що дає змогу підключатися до сервісів оператора і використовувати набори його даних для розробки і тестування продуктів.

"Київстар" також планує трансформацію з традиційного телеком-оператора в діджитальну компанію.

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2018 року користувалися майже 26,4 млн абонентів мобільного зв'язку і майже 0,9 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Велика трійка" мобільних операторів запустила послугу "SMS-паркування" на муніципальних майданчиках у Харкові

Ракета SpaceX стартувала на орбіту з новою партією з 60 інтернет-супутників Starlink

Держспецзв'язку співпрацюватиме з "Хуавей Україна" в питаннях кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій

"Vodafone Україна" розпочинає пілотний проект забезпечення автоматизації збору та обліку даних із використання газу

Apple представила чотири нових iPhone 12 із підтримкою 5G

Кількість кіберінцидентів із 7 до 13 жовтня зросла на 11% - CERT-UA

Україна розраховує на підтримку Польщі в переході на систему обміну цифровими дозволами, готова розпочати пілоти найближчим часом

"Vodafone Україна" запустив мережу 4G LTE 900 МГц у Миколаївській області

НАІС планує відмовитися від сторонніх розробників ПЗ

Мобільний інтернет-доступ в Мінську відновлено в повному обсязі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА