11:04 02.11.2020

"Київстар" запустив сервіс блокування фішингових SMS

2 хв читати
"Київстар" запустив сервіс блокування фішингових SMS

Мобільний оператор компанія "Київстар" розробив і впровадив нову послугу для протидії кібершахрайству "Захист альфанумеричних імен".

Як зазначено в повідомленні оператора в понеділок, цей сервіс призначений для бізнес-клієнтів - з його допомогою відстежуються та блокуються SMS із фішингових ресурсів.

Альфанумеричне ім'я - це буквений або цифровий підпис, який відображається в рядку відправника SMS. Оператор наголошує, що послуга буде корисна всім компаніям і установам, які використовують у роботі SMS: банкам, поштовим операторам, ритейлу, представникам сфери послуг тощо.

"Найчастіше фішинг-SMS відправляються з використанням комерційних назв та торговельних марок відомих на ринку компаній. Тому в низці повідомлень зі схожих альфа-імен абоненти можуть не помітити різниці й автоматично надати шахраям дані про себе або свій банківський рахунок", - коментує директор з маркетингу "Київстар" Павло Даніман.

У "Київстарі" зазначають, що під час відправлення SMS абонентам "Київстар" оператор здійснюватиме постійний моніторинг і контроль за використанням альфанумеричних імен чи їхніх варіацій лише партнером, а не третіми особами. Доставка абонентам "Київстар" SMS, де використовуються оригінальні й візуально схожі альфанумеричні імена партнера, які надходять від осіб, не уповноважених на такі розсилки, блокуватиметься автоматично.

За даними оператора, аналогів цій послузі в Україні немає.

Як повідомлялося, за даними НБУ, кількість зафіксованих банками шахрайських операцій із платіжними картками за підсумками січня-червня 2020 року збільшилася до 47,5 тис., що в 1,4 раза більше, ніж за аналогічний період роком раніше.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від кібератаки з 13 на 14 січня постраждали 22 сайти органів держвлади, ще 70 відключили за наказом кібербезпеки

Інформація про витік даних з порталу "Дія" не відповідає дійсності

Мінцифри найближчим часом запустить послугу єЗахист у "Дії"

"Укрпошта" випустила поштову марку до Дня Соборності

Частка IT-послуг в експорті у 2021 році становить 37% - дослідження IT Ukraine

ЄС планує ухвалити в червні закон про цифрові послуги, покликаний контролювати інтернет

Microsoft не знайшла помітних зв'язків хакерської атаки на держсайти в Україні з іншими відомими атаками, очікує збільшення кількості постраждалих систем

Україна за сприяння міжнародних експертів встановлює джерело походження хакерських атак на держсайти, майже всі ресурси відновили роботу

Хакери атакували сервіс ProZorro Infobox, атака на роботу системи закупівель ProZorro не вплинула

Сайт компанії-розробника постраждалих від хакерської атаки держсайтів України досі не працює

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА