13:42 13.11.2020

"Vodafone Україна" запустив мережу LTE 900 МГц на Херсонщині

1 хв читати
"Vodafone Україна" запустив мережу LTE 900 МГц на Херсонщині

Мобільний оператор "Vodafone Україна" запустив мережу 4G у діапазоні 900 МГц (LTE900) у Херсонській області, встановивши 24 базові станції.

Як повідомила прес-служба компанії в п'ятницю, на сьогодні "Vodafone Україна" запустив уже майже 700 базових станцій у діапазоні 900 МГц, які покривають понад 4,2 тис. населених пунктів у Київській, Одеській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, областях та в місті Івано-Франківську.

Розширення 4G-покриття в областях дало операторові можливість спільно з регіональними адміністраціями розвивати проект Vodafone Village Routes, спрямований на підтримку сільського туризму і підприємницької діяльності в селах.

Компанія зазначає, що до кінця 2020 року мережу LTE 900 МГц буде запущено в усіх областях України по черзі від заходу на схід. За ліцензійними умовами, до середини 2022 року має бути забезпечено покриття мобільного швидкісного інтернету в населених пунктах з населенням понад 2 000 людей з охопленням 90% населення України. Окрім того, до середини 2024 року має бути забезпечено покриття мережею 4G доріг міжнародного та національного значення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА