13:37 16.11.2020

StarLightMedia спільно з "Київстар" запустили рішення для показу реклами цільовій аудиторії

2 хв читати
StarLightMedia спільно з "Київстар" запустили рішення для показу реклами цільовій аудиторії

Медіагрупа StarLightMedia спільно з оператором мобільного зв'язку компанією "Київстар" і технологічним партнером Adtеlligent запустили нове рішення для рекламодавців на основі Big Data.

Як зазначено в спільному прес-релізі компаній у понеділок, проект із показу реклами цільовій аудиторії дає змогу розміщувати рекламні кампанії в інтернеті для банерної та відеореклами з використанням алгоритмів Big Data мобільного оператора "Київстар".

У StarLightMedia зазначили, що наразі доступний високоімовірнісний таргетинг реклами за статтю та віком.

У подальшому планується розширення характеристик для таргетингу.

"Київстар" уже розробляє десятки алгоритмів для побудови знеособлених профілів потенційних клієнтів, які дають змогу з високою ймовірністю передбачати додаткові характеристики користувача інтернету з урахуванням результатів математичних моделей оператора.

"Ми не один рік йшли до цього. Майже те, що може робити найбільший світовий гравець - Google, - доступно тепер і на нашій рекламній диджитал-платформі, але з використанням результатів математичних алгоритмів, моделей... Цей проект дасть змогу зробити наші рекламні банерні та відеокампанії більше затребуваними для рекламодавця, а рекламу – цікавішою для користувача", - наголосила CIO дивізіону PayTV&Digital медіагрупи StarLightMedia Світлана Могилевська, слова якої наведено в повідомленні.

За словами директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку "Київстар" Костянтина Вечора, аналіз великих масивів знеособлених даних відкриває безліч можливостей для розвитку бізнесу - за допомогою Big Data можна точніше визначити цільову аудиторію та її потреби, грамотніше побудувати комунікацію з клієнтами, підібрати ефективні маркетингові інструменти для просування та запустити ефективну рекламну кампанію.

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2019 року користувалися близько 26,2 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 1 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Медіагрупа SLM перебуває під управлінням створеної українським бізнесменом Віктором Пінчуком міжнародної інвестиційно-консалтингової компанії EastOne LLC. До групи входять, зокрема, телеканали СТБ, ICTV, "Новий канал", ICTV Ukraine, ОСЬ, М1 та М2.

Згідно з даними на сайті медіагрупи, у 2019 році її частка телеперегляду на українському ринку перевищувала 27%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацрада з телерадіомовлення перевірить "Інтер"

Дія Сіті збереже конкурентну здатність українських компаній - Тарас Кицмей

У перші дні дії нових вимог мовного закону телеіндустрія виявилася непослідовною в питанні захисту мови - Нацрада з телерадіомовлення

На Івано-Франківщині ліквідовано потужну ботоферму із замовниками з РФ

"1+1 media" вирішила транслювати фільми та серіали мовою оригіналу, на українську переходитиме поступово

Vodafone у I фінкварталі збільшив виручку на 5,6%, підтвердив прогноз прибутку на рік

База клієнтів послуги IoT Monitor для пакетного управління IoT-підключеннями зростає на 17% щомісяця - "Vodafone Україна"

Журналісти України та Азербайджану підписали меморандум про створення міжнародної медіаплатформи

Причиною трансляції серіалу на телеканалі ICTV без українського перекладу став технічний збій

Київщина першою в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА