15:08 18.11.2020

Кабмін запропонує ВР збільшити штрафи за недотримання вимог Держспецзв'язку щодо захисту інформації у 5-8 разів

2 хв читати
Кабмін запропонує ВР збільшити штрафи за недотримання вимог Держспецзв'язку щодо захисту інформації у 5-8 разів

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу погодив текст законопроекту, що передбачає збільшення штрафів за недотримання вимог Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації щодо захисту інформації від п'яти до восьми разів.

Мета законопроекту - посилити відповідальність посадових осіб, відповідальних за захист інформації в держорганах, органах місцевого самоврядування, військових формуваннях, на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності, за невиконання законних вимог посадових осіб Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації щодо усунень порушень законодавства про криптографічний та технічний захист держінформресурсів або інформації з обмеженим доступом, вимоги щодо захисту якої встановлені законом.

"Станом на сьогодні незначний розмір штрафу за невиконання законних вимог щодо запобігання або усунення порушень законодавства потребує підвищення з метою посилення відповідальності та свідомості посадових осіб", - наголошується в пояснювальній записці до законопроекту.

Відповідно пропонується збільшити розміри штрафу, що накладається на посадових осіб за невиконання законних вимог посадових осіб Держспецзв'язку щодо усунення порушень законодавства про криптографічний та технічний захист державних інформаційних ресурсів або інформації з обмеженим доступом, а також створення інших перешкод для виконання покладених на них обов'язків, встановивши його в розмірі від 300 до 800 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (зараз - від 50 до 100).

Пропонується також збільшити штраф за повторне вчинення таких дій протягом року після накладення адміністративного стягнення, встановивши його в розмірі від 500 до 1000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (зараз - від 100 до 150).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна побудує цифрову загальнонаціональну телемережу для протидії інформаційному впливу, до кінця року сигнал покриє 95% підконтрольних територій

Мінцифри в червні відкриє новий центр "Дія.Бізнес" в Одесі

Нацрада з телерадіомовлення оштрафувала канал Z ZIK на 341 тис. грн за поширення закликів до розпалювання війни

"Vodafone Україна" забезпечив зв'язок для медицини катастроф у Чернівецькій області

Профільний комітет підтримав "податковий" законопроект щодо "Дія.City"

"Vodafone Україна" у І кв.-2021 отримав 888 млн грн чистого прибутку та збільшив дохід на 8%

Уряд України затвердив план реалізації концепції розвитку штучного інтелекту

Facebook видалив дві групи записів через зв'язки з підсанкційним Деркачем та асоційованими зі "Слугою народу" особами

"Дія" працюватиме на базі дата-центрів DeNovo та GigaCloud у режимі Active-Active

Очікуємо від нового голови правління НСТУ продовження реформи "Суспільного" - Остапа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА