13:13 26.11.2020

"Київстар" запустив 4G на частотах 900 МГц у всіх областях України

2 хв читати
"Київстар" запустив 4G на частотах 900 МГц у всіх областях України

Мобільний оператор "Київстар" запустив 4G-зв'язок у діапазоні 900 МГц у Донецькій і Луганській областях, де недавно завершилися рефармінг радіочастот і переналаштування операторського обладнання.

"Отже, 4G у діапазоні 900 МГц працює вже у всіх областях України. Це завершення першого важливого етапу розширення покриття швидкісного інтернету в сільській місцевості, який був розпочатий у червні 2020 року", - повідомила прес-служба оператора у четвер.

Доступ до 4G-мережі від "Київстар" у Донецькій і Луганській областях на сьогодні отримали ще 84 тис. людей, що живуть у 90 невеликих містечках чи селах.

"Будівництво 4G у маленьких селах - найважливіший інструмент, щоб подолати цифровий розрив в Україні. Щоб це стало можливим, "Київстар" добровільно відмовився від частини своїх частот, які потім були розподілені між іншими операторами для запуску LTE у діапазоні 900 МГц. Завдяки цьому швидкісний інтернет на сьогодні починає працювати в маленьких і віддалених селах. Зокрема, там, де живе лише по 50-100 осіб", - заявив президент "Київстару" Олександр Комаров, слова якого наводить прес-служба.

Загалом швидкісний мобільний інтернет від "Київстару" вже працює майже у 14 тис. міст і сіл, де проживає 85% населення України.

За інформацією оператора, половина з цих населених пунктів були підключені до 4G саме у 2020 році.

У планах компанії до липня-2022 забезпечити швидкісним мобільним інтернетом щонайменше 90% населення країни.

"Прискорити розгортання національної 4G-мережі у сільській місцевості вдалося завдяки використанню частот 900 МГц, які мають більший радіус покриття порівняно з частотами 1800 МГц і 2600 МГц. Цьому передували два роки копіткої роботи за участю всіх мобільних операторів, регулятора, Мінцифри та інших державних органів", - зазначають у "Київстарі".

Із початку 2020 року "Київстар" вклав у будівництво мережі 4,3 млрд грн, збільшивши інвестиції на 22% порівняно з минулим роком, а загалом за останні п’ять років витрати компанії, зокрема у розвиток 3G і 4G в Україні, перевищили 28 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА