15:53 30.12.2020

"Київстар" підключив до 4G ще 400 населених пунктів

1 хв читати
"Київстар" підключив до 4G ще 400 населених пунктів

Мобільний оператор компанія "Київстар" збільшив територію доступу до швидкісного мобільного інтернету в 16 областях України, підключивши до 4G-мережі ще 400 населених пунктів.

Згідно з повідомленням оператора в середу, з цією метою встановлено 48 базових станцій на частотах 900 МГц.

Швидкісний мобільний інтернет на частотах 900 МГц з'явився, зокрема, у таких населених пунктах, як Українськ, Світлодарськ та Михайлівка (Донецька обл.), Велика Копаня (Закарпатська обл.), Іванопіль (Житомирська обл.), Павлів, Журавно, Мармузовичі, Загірне (Львівська обл.), Диканька та Веприк (Полтавська обл.), Борова та Пересічне (Харківська обл.), Варва (Чернігівська обл.).

"Київстар" уже забезпечив можливість доступу до 4G майже для 85% населення України. За дев'ять місяців 2020 року оператор інвестував у розвиток нових мобільних технологій понад 4 млрд грн. У 2021 році планується збільшити покриття 4G-мережі, щоб швидкісний мобільний інтернет був доступний для 90% населення", - наголошується у повідомленні оператора.

Як повідомлялося, згідно з ліцензійними умовами, до середини 2022 року оператори мають забезпечити покриття мобільного швидкісного інтернету в населених пунктах із населенням понад 2 тис. осіб ыз охопленням 90% населення України, а також забезпечити покриття доріг міжнародного й національного значення до середини 2024 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА