10:23 25.01.2021

"Укрпошта" з лютого перейде на онлайн-оформлення попередніх митних даних

2 хв читати
"Укрпошта" з лютого перейде на онлайн-оформлення попередніх митних даних

"Укрпошта" з 1 лютого 2021 року приєднується до світових поштових операторів, що обмінюються попередніми електронними митними даними про міжнародні поштові відправлення з товарними вкладеннями.

"Для цього клієнти пошти мають оформляти митні декларації онлайн в особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку або системі АРІ", - йдеться в повідомленні "Укрпошти", поширеному в понеділок.

Ця вимога поширюється на оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, що відправляються в замовлених бандеролях, посилках, рекомендованих дрібних пакетах, мішках "М" і в міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю. З березня до цього списку також приєднаються міжнародні відправлення EMS, ставши доступними для оформлення онлайн.

"Користувачам, які прийдуть до відділення з паперовими деклараціями, буде запропонована додаткова послуга з передруковування даних з таких декларацій. Вартість додаватиметься до вартості тарифу відправлення", - йдеться в повідомленні.

В "Укрпошті" також повідомили, що більшість популярних країн для українського експорту мають намір обробляти відправлення без попередніх митних даних лише в другому пріоритеті.

"Укрпошта" зробить усе можливе, щоб відправлення українських експортерів обробляли першочергово. Крім того, це хороший привід заощадити на тарифі, оскільки під час оформлення онлайн є welcome-бонус у 3%. Для найпопулярнішого виду відправлення "дрібний пакет" із 2018 року діє система накопичувальних бонусів до 15%", - зазначила директор департаменту міжнародних операцій "Укрпошти" Юлія Павленко.

У компанії також наголошують, що, відповідно до статей регламенту Конвенції Всесвітнього поштового союзу та нових нормативних митних документів низки країн, поштові оператори зобов'язані переходити на використання попередніх митних даних в електронному вигляді.

Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в "Укрпошті" та в країнах-отримувачах оброблятимуть у другу чергу.

"До того ж поштові оператори інших країн залишають за собою право зовсім не приймати такі міжнародні відправлення", - зазначають в "Укрпошті".

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА