20:08 04.02.2021

Китайський телеканал CGTN позбавили ліцензії на мовлення в Британії

2 хв читати
Китайський телеканал CGTN позбавили ліцензії на мовлення в Британії

Влада Великої Британії позбавила китайський телеканал CGTN ліцензії на мовлення через те, що його контролює Компартія Китаю, повідомляє газета The Guardian.

"Наше розслідування показало, що ліцензія China Global Television Network належить підприємству, у якого немає редакторського контролю над своїми програмами", - заявив представник британського Офісу з комунікацій (Ofcom).

Британські закони припускають, що у компанії з ліцензією на мовлення повинен бути контроль над контентом, який вона транслює.

"Ми надали CGTN численні можливості почати дотримуватися цих вимог, але він цього не зробив. Ми тепер вважаємо за необхідне вилучити ліцензію CGTN на мовлення у Великій Британії", - сказав представник Ofcom.

У відповідь на розслідування Ofcom CGTN порівняв свій статус з телеканалом BBC.

"Зараз акціонер СПЕТС - Центральне телебачення Китаю, китайська державна телекомпанія, з її створення в 1958 році, з таким самим статусом як у BBC, France Televisions Group, NHK, KBS і інших", - заявив китайський телеканал.

МЗС КНР не коментував позбавлення CGTN британської ліцензії, але в четвер розкритикував телеканал BBC за повідомлення від 29 січня про коронавірус в Китаї і назвав його "типовою фальшивою новиною".

"Китай закликає BBC і його пекінську філію серйозно поставитися до твердої позиції Китаю та дійсно вжити заходів, щоб усунути негативний вплив від повідомлення, а також публічно вибачитися перед Китаєм за фальшиву новину", - йдеться в повідомленні МЗС КНР.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

У роботі Facebook і Instagram фіксуються збої

Виключно українською здійснюють мовлення 12 телеканалів, в ефірі "Інтера", "К1" та "України" частка україномовного контенту менша за 80% - регулятор

"Укрпошта" відкрила електронну передплату газет і журналів на II половину 2021 р.

Мінцифри з МОН та "Освіторією" мають намір оцифрувати програму для середньої та старшої школи

"Vodafone Україна" запускає сервіс захисту автомобіля від викрадення Vodafone Guardian

Нацрада з телерадіомовлення готова стати переговорним майданчиком для врегулювання конфлікту провайдера Lanet і медіагруп

Змова найбільших медіагруп у частині підвищення роялті призведе до суттєвого подорожчання ТБ-послуг - ІнАУ

НКРЗІ спростила процедуру перенесення номера абонента з грудня, реалізувала принцип "єдиного вікна" для отримання послуги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА