14:40 12.02.2021

Нацрада з телерадіомовлення оновила склад наглядової ради НСТУ

2 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення оновила склад наглядової ради НСТУ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні у п'ятницю оновила склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) - припинила повноваження 10 осіб і ввела 12 осіб.

Як повідомляється на сайті регулятора, зокрема, до складу наглядової ради НСТУ введені: Дмитро Ананьєв (сфера забезпечення прав національних меншин), Катерина Батенко (депутатська група "Партія "За майбутне"), Людмила Березовська (депутатська фракція партії "Європейська солідарність"), Наталія Гарач (сфера захисту прав осіб з особливими потребами), Євген Глібовицький (творча сфера), В'ячеслав Козак (депутатська фракція партії "ВО "Батьківщина"), Максим Кречетов (депутатська фракція партії "Слуга народу"), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція партії "Опозиційна платформа "За життя"), Вадим Міський (сфера захисту інтересів дітей і молоді), Світлана Остапа (депутатська фракція партії "Голос"), Галина Титиш (сфера освіти і науки), Олексій Харченко (депутатська група "Довіра").

При цьому наразі продовжує виконувати свої повноваження член наглядової ради НСТУ Олександр Павліченко (правозахисна сфера). Крім того, у складі наглядової ради залишилися обрані в жовтні 2020 року члени НР від сфери журналістики - Оксана Романюк і місцевого самоврядування - Віктор Бобиренко.

Із новопризначених членів наглядової ради повторно виконуватимуть свої повноваження Євген Глібовицький, В'ячеслав Козак, Лаврентій Малазонія, Вадим Міський, Світлана Остапа. Законодавчі вимоги дозволяють одній і тій самій особі входити до складу наглядової ради не більше ніж на два терміни поспіль незалежно від тривалості таких термінів.

Нацрада зазначає, що повноваження більшості попереднього складу наглядової ради НСТУ завершилися ще 19 січня 2021 року. Крім того, 12 лютого 2021 року набув чинності закон про усунення колізії в питанні призначення і звільнення членів наглядової ради НСТУ депутатськими фракціями та групами. Згідно з цими змінами, термін повноважень членів наглядової ради, обраних депутатськими фракціями та групами ВР VIII скликання, закінчується в день затвердження регулятором її нового складу з обранням нардепів IХ скликання.

Отже, припинено також повноваження двох членів наглядової ради, які були затверджені за поданням депутатської групи "Воля народу" й депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" парламенту VIII скликання, які наразі розформовані.

За даними Нацради, наразі триває процес обрання члена наглядової ради у сфері фізичного виховання і спорту, конференція з цього питання має відбутися на початку квітня 2021 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Дані - це новий кисень": STEM is FEM навчив українських дівчат орієнтуватися у світі ІТ-спеціальностей

До Верховного Суду надійшов позов від телеканалу "112 Україна", стосовно якого впроваджено санкції

Медіахолдинг "Новини" телеканалів Медведчука купив львівський телеканал NTA, колектив телеканалу проти

"Укртелеком" шукає технічну можливість блокування окремих Telegram-каналів

Нацрада з телерадіомовлення призначила дві перевірки ТК "НАШ" за розпалювання ворожнечі й поширення російської пропаганди

Е-послуги можуть подорожчати більш ніж на 20% у разі ухвалення законопроекту про "податок на Google" - юрист

Технічної можливості заблокувати окремі Telegram-канали немає - "Київстар"

Мінцифри не дасть заблокувати GitHub Gist - Федоров

Поліція та прокуратура не підтримують рішення суду Києва, за яким провайдери зобов'язані заблокувати доступ до сайту російського РБК і ще 425 ресурсів - джерело

"Київстар" збільшив покриття мережі 4G у 16 областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА