Інтерфакс-Україна
17:13 17.02.2021

"Vodafone Україна" за підсумками 2020 року випередив "Київстар" та lifecell за швидкістю мобільного інтернету

2 хв читати

Французька speed-test компанія nPerf оприлюднила результати дослідження швидкості мобільного інтернету українських операторів у 2020 році, на першому місці "Vodafone Україна", повідомляється у презентації на сайті nPerf.

Під час дослідження мобільна мережа "Vodafone Україна" отримала 52,9 тис. балів, "Київстар" - 45,2 тис. балів, lifecell - 43,1 тис. балів.

Як наголошується у звіті, протягом січня-грудня 2020 року користувачі провели 94,42 тис. тестів підключення (включаючи тест швидкості, перегляду та потокової передачі даних) за допомогою мобільного застосунку nPerf (iOS, Android). Після фільтрації загального пулу тестів, в основу дослідження увійшли 33,485 тис. релевантних тестів.

Із зазначених тестів 45,9% були проведені у мережі "Київстар", 28% у мережі "Vodafone Україна" і 26,1% у мережі lifecell.

Тестування проводилося у мережах 2G/3G/4G.

У результаті "Vodafone Україна" показав найвищу швидкість серед мобільних мереж в Україні. Середня швидкість завантаження - 21,17 Мбіт/с, а швидкість - 9,61 Мбіт/с, затримка - 51,6 мс. Такий результат свідчить про збільшення швидкості мобільного інтернету оператора порівняно з результатами минулого року.

Так, порівняно з результатами аналогічного дослідження 2019 року, швидкість завантаження у мережі "Vodafone Україна" збільшилася на 32%, а швидкість вивантаження - на 17%.

Згідно з даними nPerf, у "Київстару" середня швидкість завантаження даних у мережі була 18,55 Мбіт/с, а швидкість - 8,61 Мбіт/с, затримка - 57,05 мс.

Середня швидкість завантаження даних у мережі оператора lifecell - 13,73 Мбіт/с, а швидкість вивантаження - 7,41 Мбіт/с, затримка - 52,21 мс.

Як повідомлялося, за даними nPerf, у 2019 році першим за швидкістю мобільного інтернету в Україні був "Київстар".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У новій версії АІ-асистента Quark від Alibaba розширено здібності

Одеса впроваджує платформу цифровізації міських послуг MISTO

Кількість перенесених номерів мобільного зв'язку в січні досягла найвищого показника, в лютому впала вдвічі - НКЕК

Юрчишин виступив за обмеження Telegram в Україні і вважає доцільним вивести з нього всі офіційні комунікації держави

Федоров анонсував новий проєкт "Дії" зі створення венчурних фондів для підтримки технологічних стартапів

"Нова пошта" у Чехії запустила доставку посилок у власні пункти видачі

Шмигаль: Ухвалюємо важливе рішення, що є частиною набуття роумінгового "безвізу" з Євросоюзом

Телеканал "FreeДом": 90% переглядів на YouTube-каналі забезпечується зарубіжною аудиторією

DeepSeek може випустити нову ШІ-модель у квітні, засновник не хоче продавати акції

Apple готує масштабну зміну інтерфейсів iPhone, iPad і Mac

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА