12:40 02.04.2021

МЗС розглядає можливість арбітражу через привласнення РФ телекомунікаційної системи України та радіочастот

2 хв читати
МЗС розглядає можливість арбітражу через привласнення РФ телекомунікаційної системи України та радіочастот

Міністерство закордонних справ України розглядає можливість арбітражного розгляду справи про привласнення РФ телекомунікаційної системи та радіочастотного ресурсу України, повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

"За фактом ми маємо, що телекомунікаційна система України, яка є майном України, разом із радіочастотним ресурсом - і ТБ, і радіочастоти - вкрадені, привласнені. Ми відстежуємо, і у нас були величезні звіти щодо того, як Роскомнагляд продовжує видавати ліцензії на використання українських частот, які є майном України", - сказала Джапарова на слуханнях в комітеті Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики в п'ятницю.

"І тут, мені здається, є велика перспектива, по-перше, санкційного реагування - ця робота точно відбувалася, її потрібно реанімувати, - і перспектива арбітражу, яку, до речі, ми зараз опрацьовуємо", - додала вона.

Заступник міністра додала, що за тиждень планується міжвідомча нарада, де хочуть розглянути перспективу арбітражного розгляду. "Тому що є факт незаконного використання радіочастотного ресурсу. Відповідно до регламенту і статуту, подібні спори мають вирішуватися дипломатичними каналами, і коли цей інструмент вичерпується, тоді з'являється перспектива арбітражу", - пояснила вона.

"Але тут є нюанси, і на цій міжвідомчій нараді ми хочемо разом із Держспецзв'язком, НКРЗІ, УДЦР, Нацрадою й усіма, хто причетний до цього комплексного технічного питання, обговорити наші перспективи й розвинути стратегію наших дій", - додала Джапарова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

"Київстар" розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

У роботі Facebook і Instagram фіксуються збої

Виключно українською здійснюють мовлення 12 телеканалів, в ефірі "Інтера", "К1" та "України" частка україномовного контенту менша за 80% - регулятор

"Укрпошта" відкрила електронну передплату газет і журналів на II половину 2021 р.

Мінцифри з МОН та "Освіторією" мають намір оцифрувати програму для середньої та старшої школи

"Vodafone Україна" запускає сервіс захисту автомобіля від викрадення Vodafone Guardian

Нацрада з телерадіомовлення готова стати переговорним майданчиком для врегулювання конфлікту провайдера Lanet і медіагруп

Змова найбільших медіагруп у частині підвищення роялті призведе до суттєвого подорожчання ТБ-послуг - ІнАУ

НКРЗІ спростила процедуру перенесення номера абонента з грудня, реалізувала принцип "єдиного вікна" для отримання послуги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА