14:22 02.04.2021

Невиконання "Зеонбудом" ліцензійних зобов'язань призвело до втрати 30-40% охоплення українського ТБ на лінії розмежування - Резніков

1 хв читати
Невиконання "Зеонбудом" ліцензійних зобов'язань призвело до втрати 30-40% охоплення українського ТБ на лінії розмежування - Резніков

Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков називає причиною різкого зниження покриття українського телебачення на лінії розмежування і прикордонних територіях невиконання ліцензійних зобов'язань із боку ТОВ "Зеонбуд".

"Критичними стали наступні дії і наслідки: перехід з аналогового на цифрове наземне мовлення і невиконання монополістом – компанією "Зеонбуд" - ліцензійних зобов'язань, що призвело до того, що на прикордонних і прилеглих до зони конфлікту територіях від 30 до 40% людей залишилися без українського ефірного телебачення", - сказав Резніков під час слухань Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему: "Про забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окупованих та прикордонних територіях України" в п'ятницю.

"Це один із наслідків наявності в інформаційному просторі монополіста. Звернувши аналогове мовлення, ми втратили частину впливу і відкрили простір для російського сигналу", - додав він.

Віце-прем'єр зазначив, що внаслідок кодування супутникового сигналу тимчасово окуповані території позбавлені можливості дивитися найбільш рейтингові українські телеканали.

Резніков також акцентував увагу на тому, що попри те, що Україна заблокувала частину пропагандистських сайтів і російські соцмережі, "ворог навчився використовувати неросійські".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держспецзв'язку зафіксувала поширення ІПСО-повідомлень у телеграм-каналах, які використовують FleepBot

Глобальний IT-збій минув без наслідків для Привату, Ощаду, Укргазу, Укрексіму, ОТП і Райфу

Інвестувавши в джерела альтернативного живлення близько 1 млрд грн, lifecell оцінює вимоги Держспецзв'язку як "украй складні"

Мобільний зв'язок залежить від наявності е/е в період зарядки джерел резервного живлення - "Київстар"

Кабмін поширив на прифронтові області систему спецтелерадіомовлення для блокування ворожих радіосигналів - Шмигаль

Хакери використовують тематику закупівель БПЛА для кібератак на оборонні підприємства - Держспецзв'язку

"Vodafone Україна": Вимоги, поставлені перед операторами Держспецзв'язком, "досить складні"

Українська бойова система Delta пройшла перевірку кібербезпеки за стандартами НАТО

Держспецзв'язку зобов'язало забезпечити роботу 60% базових станцій мобільного зв'язку без е/е

Німеччина досягла компромісу з мобільними операторами: китайське обладнання дозволене в мережі 5G

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА