16:55 12.04.2021

"Нова пошта" відкрила автоматизований сортувальний термінал у Черкасах

2 хв читати
"Нова пошта" відкрила автоматизований сортувальний термінал у Черкасах

У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого становили 33,2 млн грн, повідомила прес-служба компанії.

Згідно з прес-релізом, будівництво термінала розпочалося в серпні 2019 року, пілотний запуск відбувся в січні цього року.

У повідомленні уточнюється, що термінал оснащений автоматизованим обладнанням українського виробництва й має дві сортувальні лінії, кожна з яких може обробляти до 3600 посилок за годину.

"Завдяки автоматизації ми можемо швидко обробляти великі обсяги посилок, які зростають з року в рік. Тому не лише оснащуємо автоматичним обладнанням термінали в містах-мільйонниках, а й почали це робити і в інших обласних центрах", - цитує прес-служба компанії СЕО "Нової пошти" Олександра Бульбу.

При цьому він пояснив, що автоматизовані системи дають змогу швидко сортувати посилки в коробках або посилки прямокутної форми, тобто вони швидше доїжджають до клієнтів.

На терміналі можуть одночасно розвантажуватися і завантажуватися 43 автомобілі. З сортувальної лінії відправлення завантажуються безпосередньо в кузов автомобілів за допомогою спеціальних телескопічних конвеєрів.

Новий термінал сортуватиме посилки й вантажі для міста Черкаси та 84 населених пунктів Черкаської області.

Заснована у 2001 році ГК "Нова пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з близько 8 тис. відділень у всій країні. За 2019 рік група "Нова пошта" перерахувала до бюджету країни понад 4 млрд грн податків і зборів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА