14:49 29.04.2021

Нацрада з телерадіомовлення оштрафувала на 200 тис. грн телеканал "Наш"

2 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення оштрафувала на 200 тис. грн телеканал "Наш"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами трьох перевірок застосувала до ТОВ "Наш 365" (Київ, супутникове мовлення, логотип "НАШ") дві санкції "оголошення попередження" та два штрафи на загальну суму понад 200 тис. грн за розпалювання в ефірі ворожнечі та ненависті.

Згідно з повідомленням на сайті Нацради у четвер, санкції були застосовані за запрошення в ефір Родіона Мірошника, який фактично представляє позицію окупаційної адміністрації тимчасово окупованих територій Луганської області; за трансляцію в День незалежності у 2020 році гумористичного відеоролика "Наша (НЕ) залежність? НАШ покаже", що розпалює в суспільстві ворожнечу; за опитування глядачів про Нобелівську премію для Путіна, де, крім популяризації глави держави-агресора, було зафіксовано також маніпулювання недостовірною та неповною інформацією.

Крім того, на засіданні 28 квітня Нацрада розглянула питання про переоформлення ліцензії ТОВ "Наш 365" у зв'язку зі зміною докладних характеристик каналу мовлення, мережі мовлення, багатоканальної телемережі (впровадження додаткового супутникового ретранслятора).

Компанія звернулася із заявою про переоформлення, оскільки до супутникового ретранслятора AMOS-3 додається ASTRA-4A.

Але, зважаючи на порушення телеканалом законодавства України та ухвалені щодо них санкції, члени регулятора обговорили наявність ознак маніпуляції з виконання компанією вимог, які були поставлені регулятором перед переоформленням ліцензії. У результаті Нацрада так і не ухвалила рішення з переоформлення ліцензії "Наш 365", оскільки воно потребує додаткового вивчення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА