12:23 21.05.2021

Дія City забезпечить прозорість ІТ-компаній та зростання інтересу до них інвесторів - президент Європейської асоціації програмної інженерії

1 хв читати
Дія City забезпечить прозорість ІТ-компаній та зростання інтересу до них інвесторів - президент Європейської асоціації програмної інженерії

Запровадження в Україні спеціального правового режиму Дія City дозволить українським ІТ-компаніям побудувати прозору корпоративну структуру, що підвищить інтерес до галузі інвесторів. Таку думку висловив президент Європейської асоціації програмної інженерії Владислав Савченко під час дискусійної панелі “Україна – новий ІТ-хаб Європи”, яка відбулась в рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Цифровізація”.

Сьогодні стоять великі виклики щодо трансформації ІТ-індустрії. Настав час змін. Модель ФОП працює, але це умовно сірий варіант роботи, хотілось би прозорості, Якраз цю прозорість можуть дати гіг-контракти, які будуть прирівняні до штатних працівників, але зі зрозумілим оподаткування. Це важливо для потенційних інвесторів”, - зазначив він.

Через відсутність прозорих умов роботи, в Україні практично немає прикладів інкорпорації ІТ-компаній. Водночас у сусідніх державах створення особливих умов для ІТ-галузі дозволило залучити мільйонні інвестиції. Владислав Савченко також вважає важливим вирішення в рамках Дія City питання захисту прав на інтелектуальну вартість.

Дія City - це спеціальний правовий режим, який передбачає запровадження комплексу стимулів для розвитку ІТ-галузі. Серед них - особлива податкова система, нова форма взаємодії компаній з фахівцями - гіг-контракти, інструменти захисту прав на інтелектуальну власність та ін.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацрада з телерадіомовлення перевірить "Інтер"

Понад 1 тис. співробітників "Київстару" вже вакциновані проти COVID-19

Дія Сіті збереже конкурентну здатність українських компаній - Тарас Кицмей

У перші дні дії нових вимог мовного закону телеіндустрія виявилася непослідовною в питанні захисту мови - Нацрада з телерадіомовлення

На Івано-Франківщині ліквідовано потужну ботоферму із замовниками з РФ

"1+1 media" вирішила транслювати фільми та серіали мовою оригіналу, на українську переходитиме поступово

Vodafone у I фінкварталі збільшив виручку на 5,6%, підтвердив прогноз прибутку на рік

База клієнтів послуги IoT Monitor для пакетного управління IoT-підключеннями зростає на 17% щомісяця - "Vodafone Україна"

Журналісти України та Азербайджану підписали меморандум про створення міжнародної медіаплатформи

Причиною трансляції серіалу на телеканалі ICTV без українського перекладу став технічний збій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА