10:46 26.05.2021

Visa і ПриватБанк запустили в Києві пілотний проект біометричної системи безпечного доступу до навчальних закладів

1 хв читати
Visa і ПриватБанк запустили в Києві пілотний проект біометричної системи безпечного доступу до навчальних закладів

Платіжна система Visa і державний ПриватБанк (Київ) 26 травня запустили на базі Київського ліцею №157 перший в Україні пілотний проект біометричної системи безпечного доступу до навчальних закладів на базі технології "оплати обличчям" FacePay24.

Згідно з повідомленням прес-служби банку в середу, технологія біометричної системи безпечного доступу є відкритою платформою для всіх навчальних закладів і громадських закладів.

Проект, реалізований компанією компанія VIATEC у партнерстві з компанією "Інфотех", включає обмеження доступу сторонніх осіб до ліцею, а також передачу пуш-повідомлень на телефони батьків про час, коли дитина прийшла до школи і залишила її. Система також розпізнає обличчя, визначає температуру, фіксує відсутність захисної маски і сигналізує про необхідність її надіти.

Окрім безпечного доступу й автоматизованого обліку відвідувань закладу, нова цифрова платформа включатиме адресний доступ до навчального контенту, педагогічних кейсів учителів, до даних про успішність учнів, а також до інформації про адміністративну діяльність.

Прес-служба зазначила, що технологію FacePay24 було створено на базі технології Visa Face ID, яка забезпечує безпеку системи за допомогою біометрії і використовується в платіжній індустрії.

Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 березня 2021 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав у рейтингу 1-ше місце (561,062 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 1 тис. співробітників "Київстару" вже вакциновані проти COVID-19

Дія Сіті збереже конкурентну здатність українських компаній - Тарас Кицмей

У перші дні дії нових вимог мовного закону телеіндустрія виявилася непослідовною в питанні захисту мови - Нацрада з телерадіомовлення

На Івано-Франківщині ліквідовано потужну ботоферму із замовниками з РФ

"1+1 media" вирішила транслювати фільми та серіали мовою оригіналу, на українську переходитиме поступово

Vodafone у I фінкварталі збільшив виручку на 5,6%, підтвердив прогноз прибутку на рік

База клієнтів послуги IoT Monitor для пакетного управління IoT-підключеннями зростає на 17% щомісяця - "Vodafone Україна"

Журналісти України та Азербайджану підписали меморандум про створення міжнародної медіаплатформи

Причиною трансляції серіалу на телеканалі ICTV без українського перекладу став технічний збій

Київщина першою в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА