18:33 04.06.2021

Facebook найчастіше використовують у Чернігівській області, Viber - в Одеській, Telegram - у Хмельницькій - "Vodafone Україна"

1 хв читати
Facebook найчастіше використовують у Чернігівській області, Viber - в Одеській, Telegram - у Хмельницькій - "Vodafone Україна"

Мобільний оператор компанія "Vodafone Україна" склав рейтинг використання месенджерів і соціальних мереж у містах і областях України за перші п'ять місяців 2021 року.

"Порівняно з аналогічним рейтингом минулого року показники середнього місячного питомого обсягу трафіку на одного користувача (МБ/люд.) дещо зменшилися, що зумовлено "розмиттям" статистики через загальне зростання кількості користувачів усіх зазначених сервісів", - ідеться в повідомленні, поширеному компанією в п'ятницю.

За даними "Vodafone Україна", найбільший трафік Facebook за зазначений період зафіксовано в Чернігівській області (1037 МБ/чол.). Найактивніші користувачі Instagram живуть у Рівненській області та створюють трафік 2917 МБ/люд.

Житомирська і Черкаська області досягли найбільших серед областей показників середнього місячного питомого обсягу трафіку в YouTube (3839 МБ/люд.) і Likee (767 МБ/люд.) відповідно.

Чемпіоном із TikTok стала Вінницька область, продемонструвавши показник трафіку 2112 МБ/осіб.

Найбільший трафік Telegram (844 МБ/люд.) створювали жителі Хмельницької області.

В Одеській області користувачі віддають найбільшу перевагу Viber (118 МБ/люд.), у Херсонській - WhatsApp (98 МБ/люд.).

При цьому найактивніші користувачі сервісу Snapchat живуть у Волинській області з показником 46 МБ/люд.

Рейтинг складено за результатами оцінки середнього обсягу трафіку сервісу на кожного користувача, який живе в цьому регіоні. Щоб максимально знизити похибку, фахівці компанії виключили населені пункти з незначною кількістю користувачів кожної соцмережі або месенджера.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА