16:57 21.07.2021

Київщина першою в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму

2 хв читати
Київщина першою в Україні створить єдину базу геопросторових даних для розвитку туризму

Київська область стане пілотною, де розпочнеться робота над створенням бази геопросторових даних природних, історичних, культурних, бізнес-об'єктів; її розроблятимуть експерти Міністерства аграрної політики та продовольства, Київської обласної державної адміністрації, телеком-оператора "Vodafone Україна", Всеукраїнської асоціації громад, громадських організацій "Всеукраїнська ініціатива" та "Український гірськолижний клуб".

Як повідомила прес-служба "Vodafone Україна" в середу, відповідні наміри партнери задекларували в спільному меморандумі.

Оператор зазначає, що така ініціатива дасть змогу ефективніше працювати над розвитком сільських територій регіону, зокрема у сфері підвищення їх туристичної привабливості. Тому якісні просторові дані сприятимуть продуктивній співпраці у цьому напрямі між представниками центральної, обласної та місцевої влади, а також громадського сектора і бізнесу.

"Київщина першою в Україні почне використовувати геопросторове планування в роботі над комплексним розвитком туризму. Це дозволить нам створити нові туристичні продукти, популяризувати нашу історичну й культурну спадщину, сформувати позитивний імідж агробрендів, а також вивести на новий рівень гастротуризм у регіоні. Очікуємо, що використання цифрових технологій допоможе нам швидше розвивати регіон і, як наслідок, збільшувати потоки туристів на територію нашої області", - наводить слова заступника голови Київської ОДА Тетяни Щербак прес-служба оператора.

За словами заступника генерального директора "Vodafone Україна" Андрія Большакова, компанія готова розширювати напрями співпраці і надалі сприяти розвитку туристичного потенціалу області.

"З 2015 року Vodafone розвиває туристичну цифрову інфраструктуру в Україні в рамках власного соціального проекту Find&Follow. З 2020 року паралельно з будівництвом 4G у діапазоні 900 МГц у сільській місцевості ми розширили проект напрямком зеленого туризму – Village Routes. Наразі цифрові туристичні маршрути покривають майже всю територію України, зокрема велику кількість маршрутів розроблено саме для Київської області спільно з Київською обласною адміністрацією", - зазначив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА