10:28 31.08.2021

"Київстар" у II кв. збільшив дохід на 18%, EBITDA на 17,4%

2 хв читати
"Київстар" у II кв. збільшив дохід на 18%, EBITDA на 17,4%

Мобільний оператор "Київстар" у другому кварталі 2021 року збільшив загальний дохід на 18,1% порівняно з квітнем-червнем 2020 року - до 7,904 млрд грн, повідомила прес-служба компанії в четвер.

Згідно з оприлюдненими даними, за другий квартал "Київстар" збільшив показник EBITDA на 17,4% до аналогічного торішнього періоду - до 4,783 млрд грн. При цьому маржа EBITDА скоротилася на 0,4 процентних пункти (п. п.) - до 67,4%.

Доходи від послуг мобільного зв'язку збільшилися на 18% - до 6,597 млрд грн.

Крім того, оператор зазначив, що у другому кварталі 2021 року споживання хвилин на абонента (MoU) скоротилося на 3,3% - до 620 із 641 за аналогічний період минулого року. При цьому використання мобільного інтернету в квітні-червні зросло на 23,6%, до 6,2 гігабайт на абонента, у той час як середній дохід від абонента (ARPU) збільшився на 16,4% і становить 84 грн.

Абонентська база у другому кварталі 2021 року зросла на 2,1% і становить 25,9 млн. Абонентська база послуги "Домашній інтернет" збільшилася на 11,5%, до 1,16 млн користувачів.

Капітальні витрати "Київстару" скоротилися за зазначений звітний період на 6,34% порівняно з другим кварталом 2020 року і становлять 1,462 млрд грн. За даними компанії, загалом за півроку капітальні витрати "Київстару" становлять 2,539 млрд грн. Ці кошти переважно були спрямовані на будівництво мереж 4G на автодорогах і в сільській місцевості, а також на поліпшення якості послуг.

Для поліпшення обслуговування абонентів телеком-оператор у першому півріччі 2021 року здійснив модернізацію IT-систем, запровадивши нове технологічне рішення компанії Ericsson.

У січні-червні-2021 "Київстар" перерахував до держбюджету 4,9 млрд грн податків та інших платежів і залишається найбільшим платником податків у галузі зв'язку, зазначається в повідомленні компанії.

"Київстар" - найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами до кінця 2020 року користувалися майже 25,9 млн абонентів мобільного зв'язку і приблизно 1,1 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заступник головнокомандувача ЗСУ про можливе порушення росіянами роботи Starlink: Така загроза розглядається

"Нова пошта" запустила пересилання між європейськими країнами

"Vodafone Україна" закупить генераторні установки та акумуляторні батареї на 438 млн грн

"Укрпошта" випустила поштові марки на честь бригади "Азoв"

Рада підтримала в другому читанні законопроєкт про єдину роумінгову зону з ЄС

"Київстар" закликав встановити чіткі дати скасування підвищувальних спектральних коефіцієнтів

Федоров виступив на підтримку бронювання для Glovo, Visa, Favbet Tech та інших компаній IT-сектору

Резиденти "Дія.City" закликали зберегти бронювання працівників технологічних компаній

Міноборони України запускає мобільний застосунок "Резерв+" для військовозобов'язаних, призовників і резервістів

"Vodafone Україна" інвестує 10 млрд грн протягом двох років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА