16:23 01.09.2021

Україну та США з'єднає лінія захищеного зв'язку

1 хв читати

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Державний департамент Сполучених Штатів Америки уклали угоду про встановлення лінії захищеного зв'язку, повідомляється на сайті відомства.

За словами голови Держспецзв'язку Юрія Щиголя, укладення угоди, а також утворення національних центрів обміну інформацією в столицях є важливим кроком для обох країн.

Об'єднання зусиль у цьому напрямі дасть змогу ефективніше протидіяти загрозам в інформаційній сфері.

"Сьогодні особлива увага приділяється створенню умов, що забезпечують передачу інформації з огляду на зростання глобальної ролі інформаційної безпеки. Я сподіваюся, що безпечна лінія зв'язку сприятиме швидкому прийняттю рішень на стратегічному рівні. Водночас ця лінія зв’язку значно спростить процес передачі інформації, надійно захищаючи її", - наголосив голова Держспецзв'язку.

Для виконання угоди сторони зобов'язуються в столицях своїх держав забезпечити створення і функціонування Національного центру з обміну інформацією.

Такі центри використовуватимуть для обміну інформацією з метою зміцнення довіри і посилення міжнародної безпеки.

Національним центром в Україні визначено Головне управління урядового зв'язку Держспецзв'язку, а в Сполучених Штатах Америки - Центр зменшення національних та ядерних загроз США.

Як зазначено в підписаному документі, функціонування лінії захищеного зв'язку між Україною та США відповідає інтересам зміцнення миру і міжнародної безпеки і є важливим елементом зміцнення довіри.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА