Інтерфакс-Україна
15:40 07.10.2021

"Нова пошта Глобал" упровадила зворотну тарифікацію від ваги для відправлень власної доставки закордонних товарів

1 хв читати
"Нова пошта Глобал" упровадила зворотну тарифікацію від ваги для відправлень власної доставки закордонних товарів

"Нова пошта Глобал" (входить до групи компаній "Нова пошта" змінила тарифікацію для сервісу доставки із закордонних інтернет-магазинів NP Shopping.

"З огляду на зростання інтересу українських покупців до зарубіжного онлайн-шопінгу, компанія запропонувала найвигідніші умови тарифікації: чим більше вага замовлення, тим дешевше обходиться його доставка. Оновлені тарифи стосуватимуться доставки з інтернет-магазинів усіх країн, представлених на платформі. Наразі це США, Китай, Туреччина, Німеччина, Польща і Велика Британія", - наголошується в повідомленні компанії в четвер.

Так, згідно з оновленими тарифами, доставка посилки з американських інтернет-магазинів вагою до 1 кг обійдеться клієнтові в $5 за півкілограма; для посилки вагою від 1 до 5 кг - $3,80 за 0,5 кг, а посилки вагою понад 5 кг доставлятимуть за тарифом у $3,6 за півкілограма.

Як повідомлялося, раніше група компаній "Нова пошта" заявила про запуск власної авіакомпанії Supernova Airlines, яка матиме власний флот, підпорядковуватиметься компанії "Нова пошта Глобал" і доставлятиме міжнародні вантажі.

ОСТАННЄ

Sigma mobile завершив відновлювальні роботи та готує посилену лінійку павербанків

lifecell впровадив технологію спільного номера для смартфона і смартгодинника

Укртелеком та Інститут спецзв’язку КПІ поглиблюють стратегічне партнерство з підготовки фахівців з інфокомунікацій та кібербезпеки

Дослідники зафіксували наймасовіший витік даних в історії, скомпроментовані майже 16 млрд облікових записів

Україна приєднається до єдиної роумінгової зони ЄС з 2026 року

"Київстар" отримав дозвіл на тестування супутникової технології Direct to Сell

ЄК запропонувала включити Україну в зону роумінгу ЄС

ШІ-стартап Маска xAI веде переговори щодо продажу акцій на $4,3 млрд - ЗМІ

"Київстар" та Мінцифри підписали меморандум про співпрацю для створення LLM

Майже 50% опитаних у "Києві Цифровому" за першочергову цифровізацію гіда послуг для Захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА