Інтерфакс-Україна
09:37 17.11.2021

Кабмін передав Держкіно під координацію уряду

1 хв читати
Кабмін передав Держкіно під координацію уряду

Кабінет Міністрів України передав Державне агентство з питань кіно у сферу координації уряду.

Зокрема, згідно з постановою №1183 від 10 листопада поточного року, уряд встановив, що Державне агентство з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовує та координує Кабінет Міністрів.

Міністерству культури та інформаційної політики доручено підготувати та внести у місячний термін пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін згідно з цією постановою.

Як повідомлялося, 11 листопада міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра.

Причиною свого вчинку він назвав рішення уряду про передачу з Мінкультури до управління Кабміну Держкіно.

Пізніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що відділення Держкіно від Мінкультури пов'язане з необхідністю посилити цей напрям.

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримує наміру Ткаченка піти у відставку з посади міністра культури.

Депутатська фракція "Слуга народу" також не підтримуватиме на голосуванні відставку Ткаченка з посади міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" за 9 міс.-2025 збільшила консолідований чистий прибуток на 35,1%

Україна та Латвія домовилися про поглиблення співпраці у сфері ШІ та цифрової інтеграції

Укрпошта створила поштову марку "Хліб ціною життя"

Уряд дозволив місцевій владі підтримувати мобільний зв’язок під час блекаутів – 1-й віцепрем’єр

Національна асоціація лобістів України підтримує ініціативу Європарламенту щодо мінімального віку доступу до соцмереж

Apple у 2025 році випередить Samsung за поставками смартфонів вперше за 14 років

lifecell звітує про мінімум 95% працездатність мережі під час відключень

"Сестринська" "Київстару" компанія QazCode разом з MeetKai розроблятиме локалізовані мовні моделі на основі ШІ

Трійка мобільних операторів з великим відривом лідирувала за доходами у I пів.-2025 – регулятор

NovaPay планує повністю відмовитися від спілкування у месенджерах та перейти на підтримку в застосунку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА