11:32 19.11.2021

Viber, Messenger, Telegram та WhatsApp є найпопулярнішими програмами для комунікації в Україні - КМІС

3 хв читати
Viber, Messenger, Telegram та WhatsApp є найпопулярнішими програмами для комунікації в Україні - КМІС

 Найпопулярнішими мобільними програмами для комунікації в Україні є Viber, Messenger соціальної мережі Facebook, Telegram та WhatsApp, свідчать результати опитування громадської думки "Омнібус", яке проводив Київський міжнародний інститут соціології з 10 до 15 вересня 2021 року.

"Найпоширенішим засобом для комунікацій є Viber, яким користуються 73,6% опитаних. Другим за популярністю є Messenger Facebook - 42,7%. На третьому-четвертому місцях перебувають Telegram (використовують 31,6% опитаних) та WhatsApp (25,3%)", - йдеться у прес-релізі КМІС, оприлюдненому у п'ятницю.

У ньому уточнюється, що українці також активно використовують Instagram (26,4% респондентів), Skype (11,3%) та TikTok (9,1%), при цьому найменшу популярність має застосунок для обміну повідомленнями Signal, можливості якого для таких цілей використовують лише 3,8% опитаних.

"Водночас 18,7% не обмінюються повідомленнями з мобільного телефону в жодному з вищезгаданих застосунків", - наголошують соціологи.

Вони зазначають, що динаміка використання мобільних програм показує зростання показників програми Viber (з 65,8% до 73,6%), Messenger Facebook (з 34,9% до 42,7%) і Telegram (24,2% до 31,6%).

При цьому, за статевим розподілом, чоловіки частіше за жінок використовують Telegram (34,9 і 28,9% відповідно).

"У розрізі вікових груп Viber зберігає першість у використанні в кожній із категорій. Варто виокремити вікову категорію 18-29 років, де на другому і третьому місті за популярністю (на відміну від інших) перебуває Telegram (64,3%) та Instagram (61,0%). Частка опитаних, які не використовують жоден із перерахованих застосунків, є найнижчою серед вікової категорії 18-29 років (1,4%) та збільшується з віком: 30-39 років - 2,7%, 40-49 років - 9,7%, 50-59 років - 21,9%, 60-69 років - 32,9%, 70 років і старші - 57,9%", - йдеться у релізі.

Уточнюється, що залежно від типу населеного пункту (міське та сільське населення), можливості Telegram та WhatsApp частіше використовує міське населення. Telegram - 37,1% серед міського населення та 20,3% серед сільського. WhatsApp - 29,7% серед міського населення та 16,3% - серед сільського.

"При цьому серед сільського населення вищий рівень, ніж серед міського тих опитаних, які не використовують жоден із перерахованих застосунків, - 24,7% та 15,8% відповідно", - наголошують соціологи.

Всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" проводив Київський міжнародний інститут соціології з 10 до 15 вересня 2021 року методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням). Загалом було опитано 2002 респондентів, які проживають у всіх регіонах України (за винятком тимчасово окупованих територій ОРДЛО та АР Крим).

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 та з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%.

Вибірка є репрезентативною для дорослого населення (18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролює влада України, - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Джерело: https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1072&page=1

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Частка IT-послуг в експорті у 2021 році становить 37% - дослідження IT Ukraine

У новорічні свята українці найчастіше подорожували на гірськолижні курорти країни, до Києва та Львова, а також до Польщі та Єгипту - дані "Київстару"

ЄС планує ухвалити в червні закон про цифрові послуги, покликаний контролювати інтернет

Microsoft не знайшла помітних зв'язків хакерської атаки на держсайти в Україні з іншими відомими атаками, очікує збільшення кількості постраждалих систем

Україна за сприяння міжнародних експертів встановлює джерело походження хакерських атак на держсайти, майже всі ресурси відновили роботу

Хакери атакували сервіс ProZorro Infobox, атака на роботу системи закупівель ProZorro не вплинула

Сайт компанії-розробника постраждалих від хакерської атаки держсайтів України досі не працює

Українці на 10% скоротили передплату на газети та журнали на 2022 рік - "Укрпошта"

Реєстр, який містить персональні дані мільйонів українських автовласників, не пошкоджений унаслідок кібератаки - Держспецзв'язку

Реєстр, що містить персональні дані мільйонів українських автовласників, не пошкоджений в результаті кібератаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА