17:17 17.12.2021

Оператори в разі затримки підключення сіл до оптичного інтернету зможуть отримати оплату за інтернетизацію в 2022 р. після додаткової угоди з громадами

2 хв читати
Оператори в разі затримки підключення сіл до оптичного інтернету зможуть отримати оплату за інтернетизацію в 2022 р. після додаткової угоди з громадами

Верховна Рада підтримала правку до закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік", що дає змогу операторам провести інтернетизацію сіл і отримати оплату за роботу на початку 2022 року в разі, якщо вони не встигнуть завершити роботи, згідно з графіком у разі підписання додаткових угод з громадами.

"Однак ми все ж очікуємо, що більшість провайдерів все виконають вчасно. Ті оператори, які неналежно виконали свої зобов'язання, не допускатимуться до майбутніх закупівель субвенції. Нагадаємо: на сьогодні існують зобов'язання інтернет-провайдерів для підключення майже 3 тис. сіл, де проживає мільйон українців", - наголошується на сайті Міністерства цифрової трансформації в п'ятницю.

Крім того, зазначається, що у громад, які з деяких причин не завершили тендери до Нового року, буде можливість у січні 2022 року оголосити повторні закупівлі коштом 2021 року.

Кабмін також ухвалив зміни до постанови про субвенцію на наступний рік. Вони дають змогу: розширити перелік соцзакладів, підключених до оптичного Інтернету і збільшити термін безкоштовної абонплати до 24 місяців з моменту підписання договору; швидко перерозподіляти кошти між громадами; підключити села з радіомагістраллю наступного року, оскільки ці села мають протягнуті оптичні кабелі на території села.

Крім того, постанова забороняє операторам, які не виконали взяті на себе зобов'язання із субвенції в 2021 році, укладати договори наступного року в межах цієї ж субвенції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За два тижні роботи платформи UNITED24 на рахунки НБУ надійшло понад $36,7 млн– Федоров

"Нова пошта" з 23 травня змінює тарифи на доставку

Мінцифри та Meta обговорили блокування українського контенту та відкриття офісу в Україні

"Русское радио" в Україні змінило позивні на "Радіо Байрактар" – Нацрада телерадіомовлення

Мінцифри та Єврокомісія розпочали консультації щодо приєднання України до програми "Цифрова Європа"

"Укрпошта" 23 травня випустить марку "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!", її продаватимуть у відділеннях та на п'яти онлайн-платформах

Ткаченко про заклики відсторонити від телемарафону деяких ведучих: На мій погляд, це виглядає як кампанія шельмування

В Україні немає телеканалів, які надавали б суспільно важливу інформацію виключно державною мовою – мовний омбудсмен

Україна розвиватиметься подібно до Ізраїлю - як завжди готова до війни країна - думка

Українці починають повертатися додому – "Київстар"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА