Інтерфакс-Україна
20:36 18.03.2022

"Vodafone Україна" відновив зв'язок у Мелітополі, "Укртелеком" у низці міст Херсонської області, "Київстар" покращує зв'язок у Чернігові

2 хв читати
"Vodafone Україна" відновив зв'язок у Мелітополі, "Укртелеком" у низці міст Херсонської області, "Київстар" покращує зв'язок у Чернігові

Оператори та провайдери станом на 19:00 18 березня 2022 року всіма можливими силами та засобами продовжують забезпечення українців зв'язком.

"Окупант прагне українців позбавити зв'язку – це ще одна інформаційно-психологічна операція, що проводиться ворогом з метою посіяти паніку, страх та поширити дезінформацію... Для цього ворог робить диверсії на об'єктах телекомунікаційної інфраструктури, здійснює авіаракетні удари та використовує засоби радіоелектронної боротьби. Є гідна відповідь і на ці дії орків", - повідомляється в телеграм-каналі Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку).

Зокрема, мобільний оператор компанія Vodafone Україна за добу забезпечив покриття абонентів з 0% до 90% у Мелітополі, Київстар покращує ситуацію в Чернігові.

"Укртелеком" відновив надання інтернет-послуг абонентам у Генічеську, Каланчаку, Скадовську, Асканії-Новій, Чаплинці, Іванівці та Нижніх Сірогозах у Херсонській області, а також в Енергодарі (Запорізька область).

Середня доступність районних вузлів зв'язку "Укртелекому" становить 80%. При цьому через пошкодження мережі в деяких областях цей показник низький, на Луганщині він на рівні 4%, а на Чернігівщині послуги не надаються.

Компанія працює над швидким поновленням роботи мережі та наданням послуг.

Мобільний оператор "ТріМоб" надає всі послуги у роумінгу у мережі "Vodafone Україна", голосові та СМС послуги у роумінгу в мережах lifecell та "Київстар".

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального зв'язку та захисту України у повному обсязі забезпечує управління мережами в умовах війни.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія приєдналася до Талліннського механізму та планує інвестувати понад 100 млн грн на кіберстійкість України - Федоров

Фінляндія інвестує EUR30 млн у телеком-мережі України - Мінцифри

У "Резерв+" стало можливо сплатити штраф за невчасне уточнення персональних даних онлайн – Міноборони

Україна та Італія уклали документ, який передбачає виділення додатково 1 млн євро на зміцнення кібербезпеки – МЗС

"Нова пошта " в Молдові за перше півріччя 2025 року доставила 4,6 млн посилок , обсяг податків до Молдови склав 55,7 млн грн

"Укрпошта" відкрила модульне відділення у Римі, яке працюватиме під час URC2025 - Смілянський

xAI представила нову версію чат-бота Grok

Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень в результаті російського обстрілу

Глава соцмережі X Лінда Яккаріно несподівано оголосила про відставку

"Укрпошта" вводить пільги для жителів сільської місцевості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА