Інтерфакс-Україна
14:53 19.05.2022

Мінцифри та Єврокомісія розпочали консультації щодо приєднання України до програми "Цифрова Європа"

1 хв читати
Мінцифри та Єврокомісія розпочали консультації щодо приєднання України до програми "Цифрова Європа"

Віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та голова Групи підтримки України в Єврокомісії Катаріна Матернова обговорили приєднання України до програми "Цифрова Європа", повідомив Федоров у телеграм-каналі в четвер.

"Зараз наші зусилля зосереджені на приєднанні України до програми "Цифрова Європа". Вона надає додаткове стратегічне фінансування європейським країнам для цифрової трансформації суспільства й економіки. Це дасть змогу нашій державі прискорити розвиток цифрової економіки", - написав він.

За словами міністра, Україні готові надати знижку в 95% або більше в сплаті внеску за участь у програмі.

"Це надзвичайна підтримка для нашої країни в час, коли весь бюджет спрямований на підтримку економіки в боротьбі з російською агресією. Упевнений, що позитивна відповідь буде вже незабаром", - додав Федоров.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пункти незламності відтепер зможуть мати інтернет через xPON або Starlink - перший віцепрем’єр

Кабмін пропонує встановити в Україні 7 січня Днем програміста

Уряд ухвалив постанову про можливість подання заяв на ліцензії у сфері грального бізнесу через портал "Дія"

"Укрпошта" та "Нова пошта" 24–25/12 працюватимуть без змін, 31 грудня — до 16:00-17:00, 1/01 – вихідний

"Фокстрот" запустив продажі на маркетплейсі "Алло"

Ощадбанк та IT-Enterprise розпочали проєкт впровадження єдиної цифрової системи рекрутингу й HR-аналітики

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки посилок на південь Одещини

"Нова пошта" повідомила про можливі затримки в доставці посилок у західній частині Одещини

"Нова пошта" попри обстріли в Одесі забезпечує роботу 147 відділень, "Укрпошта" — 72

Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА