Інтерфакс-Україна
16:35 24.05.2022

В Україні створили ІТ-армію із 300 тис. спеціалістів - Федоров

1 хв читати
В Україні створили ІТ-армію із 300 тис. спеціалістів - Федоров

За три місяці війни в Україні шість груп російських хакерів вчинили понад 430 кібератак, повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час International Diia Summit Brave Ukraine у вівторок.

"Протягом останніх восьми років Україна зазнавала кібератак із Росії практично постійно. Під час повномасштабної війни кібератаки стали ще інтенсивнішими: майже за три місяці війни в Україні щонайменше шість груп російських хакерів вчинили понад 430 кібератак", - сказав він.

При цьому Федоров повідомив, що Україна створила дуже потужну ІТ-армію з майже 300 тис. осіб, до якої приєдналися і українські, і міжнародні ІТ-професіонали.

"Солдати приєдналися абсолютно добровільно", - наголосив він.

За словами міністра, під час війни Україна також почала використовувати штучний інтелект для розпізнавання загиблих росіян. Крім того, понад $60 млн криптовалютою вдалося зібрати на армію та гуманітарну допомогу.

"Понад 10 тис. терміналів Starlink приїхало в Україну. Ми їх використовуємо для підтримки та відновлення критичної інфраструктури", - додав Федоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки посилок на південь Одещини

"Нова пошта" повідомила про можливі затримки в доставці посилок у західній частині Одещини

"Нова пошта" попри обстріли в Одесі забезпечує роботу 147 відділень, "Укрпошта" — 72

Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування

У мережі Starlink Direct to Cell менш ніж за місяць зареєструвалося понад 2 млн абонентів – CEO "Київстар"

Кількість резидентів Дія.City зросла на 43% з серпня, проте кількість платників ПнВк зменшується протягом року

На платформі "Кар’єра ветерана" розміщено уже понад 42 тис. вакансій

lifecell відзвітував про 69,6% працездатності мережі в Одесі та 83,8% – в області після обстрілів 13 грудня

Відеопродакшн-студія Location увійшла до складу групи Fractal після продажу частки

Доступність мереж мобільного зв’язку в Одесі відновлена до 60% - віцепрем’єр Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА