11:04 25.05.2022

Google першим отримав від України нагороду "Відзнака миру"

1 хв читати

Компанія Google першою отримала від України "Відзнаку миру", нагороду вручив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров віцепрезиденту Google Карану Бхатія під час зустрічі в Давосі в рамках Міжнародного економічного форуму.

"Google першим отримав від України "Відзнаку миру". Вчора я мав честь вручити її особисто віцепрезиденту компанії - Карану Бхатія. Це особлива нагорода, яку започаткував президент Володимир Зеленський для компаній і корпорацій, які пішли з російського ринку. А також для урядів та світових політиків, які найбільше підтримують Україну", - написав Федоров у своєму телеграм-каналі в середу.

Він зазначив, що Google одним із перших приєднався до санкцій проти Росії: закрив низку російських пропагандистських ЗМІ на YouTube, зупинив нові реєстрації в хмарних сервісах, Google Pay та функції монетизації для YouTube у Росії.

"Корпорація підтримала нас і на кіберфронті, надавши інструменти захисту для облікових записів українців від кібератак. А їхні співробітники зробили мільйонні пожертвування та надали гранти на суму $45 млн", - додав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА