Інтерфакс-Україна
10:44 18.07.2022

Мін'юст тестує онлайн-реєстрацію ТОВ через портал "Дія"

1 хв читати
Мін'юст тестує онлайн-реєстрацію ТОВ через портал "Дія"

Міністерство юстиції України спільно з ДП "Національні інформаційні системи" та Міністерством цифрової трансформації розробили процедуру реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в автоматичному режимі без участі держреєстратора.

"Людина авторизується та подає заявку про відкриття ТОВ через портал "Дія". Після цього ця заявка в автоматичному режимі передається для проведення держреєстрації ТОВ. Тобто уся перевірка даних проходитиме у реєстрах без участі людей", – повідомив заступник міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Сергій Орлов, слова якого наведено у повідомленні міністерства.

Скористатися послугою можуть громадяни України віком від 18 років, які мають податковий номер та унікальний номер запису у реєстрі.

Розпочато бета-тестування цієї послуги.

Механізм автоматизованої реєстрації ТОВ спрямований на зменшення адміністративного навантаження, зокрема: скорочення часу на реєстрацію; усунення людського чинника та зменшення кількості необґрунтованих відмов у реєстрації; усунення корупційних складових і навіть скорочення черг отримання послуги.

Як повідомлялося, Мінцифри запустило послугу онлайн-реєстрації ФОП через "Дію" у 2020 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Італія уклали документ, який передбачає виділення додатково 1 млн євро на зміцнення кібербезпеки – МЗС

"Нова пошта " в Молдові за перше півріччя 2025 року доставила 4,6 млн посилок , обсяг податків до Молдови склав 55,7 млн грн

"Укрпошта" відкрила модульне відділення у Римі, яке працюватиме під час URC2025 - Смілянський

xAI представила нову версію чат-бота Grok

Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень в результаті російського обстрілу

Глава соцмережі X Лінда Яккаріно несподівано оголосила про відставку

"Укрпошта" вводить пільги для жителів сільської місцевості

"Нова пошта" додала Дніпропетровську область до програми доставки для військових у співпраці з "Армією+"

В Україні вперше 2,7 тис. випускників вступили на інтернатуру через електронну систему на базі "Дія.Engine "

Кількість користувачів мобільного застосунку NovaPay сягнула 750 тис.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА