Інтерфакс-Україна
07:39 05.08.2022

Супутникові оператори SES та Intelsat ведуть переговори про злиття

1 хв читати

Люксембурзький оператор супутникового зв'язку SES SA веде переговори про злиття з американським конкурентом Intelsat SA, пише Financial Times.

За словами джерел видання, компанії активно обговорюють структуру потенційної угоди. Тим не менш, переговори перебувають на ранній стадії і немає жодних гарантій, що угоди буде досягнуто.

Минулого тижня французький супутниковий оператор Eutelsat оголосив про покупку британського представника цієї галузі OneWeb.

Котирування акцій SES впали на 9% за підсумками торгів у четвер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у І півріччі 2025р посіла 5 місце у світі та 3 в Європі за кількістю кібератак – звіт Microsoft

Vodafone Україна встановить СЕС на 360 кВт на 100 базових станціях наприкінці 2025 - на початку 2026 рр.

monobank все ще працює зі перебоями через участь понад 10% клієнтів у розіграшу з нагоди декларування 10 млн клієнтів

FRACTAL впровадила консолідоване казначейство IT-Enterprise та досягла економії 1,7 млн грн на рік

monobank працює з перебоями через участь мінімум 4% клієнтів у розіграшу з нагоди декларування 10 млн клієнтів

Поширення ШІ-інструментів в МСБ зросло вдвічі за рік – Mastercard

Ворог вчора пошкодив сортувальне депо та вантажне відділення "Нової пошти" в Ніжині

Ворог вночі поблизу Краматорська атакував дроном БДФ-авто "Нової пошти"

Комітет Ради пропонує звільняти від оподаткування продаж через цифрові платформи товарів до EUR2 тис. на рік

"Нову пошту" з 1 січня офіційно очолить операційний директор Тафійчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА